62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO

 اسپیکر لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 جزو قطعات مهم در کلیه ی لپ تاپ ها و مک بوک هااست در نتیجه جزو تعمیرات حساس در مک بوک ها محسوب می شود تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 و تعمیر مک بوک نیازمند تخصص و مهارت است که  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 همراه  با قطعات اوریجینال مک بوک صورت می گیرد.  برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ اسپیکر لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 و اسپیکر لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 و خرید اسپیکر لپ تاپ اسپیکر لپ تاپ 15 اینچی مک بوک اپل تاچ بار MacBook Pro MPTW2 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO

 اسپیکر مک بوک و تعمیر مک بوک  در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO و خرید اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

مشخصات لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • مدل پردازنده: Dual Core
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۰ تا ۲٫۲ گیگاهرتز
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۲Ghz up to 3.2Ghz GHz
  • حافظه : ۴ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO

ابتدا لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ ۱۳ اینچی مک بوک اپل MacBook Air CTO انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.