66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2

 اسپیکر لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2  از تعمیرات حساس در مک بوک ها محسوب می شود تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 و تعمیر مک بوک نیازمند تخصص و مهارت است که  در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 همراه  با قطعات اوریجینال مک بوک صورت می گیرد.  برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ اسپیکر لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 و اسپیکر لپ تاپ 13 اینچی مک بوک ایر اپل MacBook Air MQD32 و خرید اسپیکر لپ تاپ اسپیکر لپ تاپ 12 اینچی مک بوک MacBook MNYF2 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2

 اسپیکر مک بوک و تعمیر مک بوک  در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 و خرید اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

مشخصات لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2

  • سازنده پردازنده:Intel
  • سری پردازنده: Core-M3
  • مدل پردازنده: Dual-core 7th Generation
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۲۰GHz up to 3.00 GHz
  • حافظه : ۴ مگابایت

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2

ابتدا لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ ۱۲ اینچی مک بوک MacBook MNYF2 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.