62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320

تعمیر اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ دل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 و خرید اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ لنوو و اسپیکر لپ تاپ لنوو در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320  یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320  دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 و خرید اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320  که در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320

ابتدا لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320  انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad 320

  • سازنده پردازنده : Intel
  • سري پردازنده : Core i5
  • مدل پردازنده : ۷۲۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده : ۲٫۵ تا ۲٫۸ گيگاهرتز
  • فرکانس پردازنده : ۲٫۵۰GHz up to 3.10GHz
  • حافظه Cache : مگابايت ۳