66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532

تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 15.6 اینچی Fujitsu LifeBook AH532 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ دل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 15.6 اینچی Fujitsu LifeBook AH532 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 15.6 اینچی Fujitsu LifeBook AH532 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532

اسپیکر لپ تاپ یک قطعه صرفا جهت خروجی صدا در لپ تاپ است و زمانی که دچار خرابی شود خرابی هایی نظیر خرخر کردن بلندگوها و یا پخش شدن صدا فقط از یک سمت و در حالت کلی هیچ گونه صدای پخش نمی شود. در صورتی که اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532 دچار خرابی و نقص شود برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532 می توانید با مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تماس بگیرید تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر داخلی لپ تاپ در مجموعه تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ همراه با تکنسین با سابقه و ماهر و همراه با گارانتی و مهلت تست انجام می شود.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532 به مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصاتلپ تاپ فوجیتسو ۱۵٫۶ اینچی Fujitsu LifeBook AH532

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i3
  • مدل پردازنده: ۲۳۴۸M
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۲ تا ۲٫۵ گیگاهرتز
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۳ GHz
  • حافظه Cache: ۳ مگابایت