66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 15 اینچی Fujitsu LifeBook AH544 در مرکز تعمیرات لپ تاپ118 توسط تعمیرکاران ماهر و با تجربه انجام می شود لازم به ذکر است تمامی قطعات این مجموعه اورجینال و دارای گارانتی می باشند.  برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 15 اینچی Fujitsu LifeBook AH544 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 15 اینچی Fujitsu LifeBook AH544 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

 تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 جزو ساده ترین تعمیرات در لپ تاپ محسوب می شود اما به دلیل حساس بودن قاب ها  و پروسه کاری نیاز به دقت و تکنسین ماهر دارد . یکی از علت های خراب شدن اسپیکرها بالا بودن ولوم صدا ها می باشد و علت دیگر آن ها گرد و خاک های اطراف می باشد. از بارزترین نشانه های خرابی اسپیکرها قطع شدن کامل صدا می باشد و یکی دیگر از آن ها می توان به خرخر کردن بلندگو و نارسا بودن صداهای پخش شده اشاره کرد. در صورتی که ااسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 دچار خرابی شود برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 می توانید با مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تماس بگیرید تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر داخلی لپ تاپ در مجموعه تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ همراه با تکنسین با سابقه و ماهر و همراه با گارانتی و مهلت تست انجام می شود.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544

در مرحله اول لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 به مرکز تعمیرات ۱۱۸ تحویل داده می شود سپس دستگاه توسط پرسنل پذیرش و به مشتری رسید پذیرش را ارائه می دهند. شایان ذکر که مشتری می تواند دستگاه خود را از طریق پیک موتوری یا پست برای ما ارسال نمایید. سپس دستگاه وارد پروسه ی عیب یابی و تعمیر می شود. بعد از مرحله ی عیب یابی هزینه تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۵ اینچی Fujitsu LifeBook AH544 به مشتری اعلام می شود و سپس بعد از تایید مشتری سیستم  تعمیر و به مشتری تحویل داده می شود.