66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904

تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook U904 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ دل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook U904 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 14 اینچی Fujitsu LifeBook U904 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904

ابتدا لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۴ اینچی Fujitsu LifeBook U904

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i7
  • مدل پردازنده: ۴۶۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۰ تا ۲٫۲ گیگاهرتز
  • فرکانس پردازنده: ۲٫۱GHz up to 3.3 GHz
  • حافظه Cache:  مگابایت ۴