62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 در مرکز تعمیرات لپ تاپ118 توسط تعمیرکاران ماهر و با تجربه انجام می شود لازم به ذکر است تمامی قطعات این مجموعه اورجینال و دارای گارانتی می باشند.  برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو 13 اینچی Fujitsu LifeBook S904 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر  اورجینال تمامی برند ها در فروشگاه مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ موجود می باشد. یکی از دلایل خرابی اسپیکرها می تواند بالا بودن ولوم و یا گرد و خاک و یا در زمانیکه لپ تاپ دچار آب خوردگی و … باشد. از بارزترین نشانه های خرابی اسپیکرها قطع شدن کامل صدا می باشد و یکی دیگر از آن ها می توان به خرخر کردن بلندگو و نارسا بودن صداهای پخش شده اشاره کرد. در صورتی که اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 دچار خرابی شود برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 و خرید اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 می توانید با مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ تماس بگیرید تعمیر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو و اسپیکر داخلی لپ تاپ در مجموعه تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ همراه با تکنسین با سابقه و ماهر و همراه با گارانتی و مهلت تست انجام می شود.

مشخصات لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سری پردازنده: Core i5
  • مدل پردازنده: ۴۳۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده: تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده: ۱٫۹GHz up to 2.9 GHz
  • حافظه Cache:  مگابایت۳

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904

در مرحله اول لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 به مرکز تعمیرات ۱۱۸ تحویل داده می شود سپس دستگاه توسط پرسنل پذیرش و به مشتری رسید پذیرش را ارائه می دهند. شایان ذکر که مشتری می تواند دستگاه خود را از طریق پیک موتوری یا پست برای ما ارسال نمایید. سپس دستگاه وارد پروسه ی عیب یابی و تعمیر می شود. بعد از مرحله ی عیب یابی هزینه تعمیر اسپیکر لپ تاپ فوجیتسو ۱۳ اینچی Fujitsu LifeBook S904 به مشتری اعلام می شود و سپس بعد از تایید مشتری سیستم  تعمیر و به مشتری تحویل داده می شود.