66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلایت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba

تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي 850-628 Toshiba در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ دل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي 850-628 Toshiba و خرید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي 850-628 Toshiba می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ توشیبا و اسپیکر لپ تاپ توشیبا در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ستلایت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba  و خرید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba که در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba

ابتدا لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba  انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ توشيبا ستلايت سي ۸۵۰-۶۲۸ Toshiba

  • سازنده پردازنده: Intel
  • سري پردازنده : Core i3
  • مدل پردازنده:  ۲۳۵۰M
  • محدوده سرعت پردازنده : ۲٫۲ تا ۲٫۵ گيگاهرتز
  • فرکانس پردازنده:  ۲٫۳GHz
  • حافظه Cache:  مگابايت ۳