66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite

تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 750-009 Toshiba Satellite در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ دل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 750-009 Toshiba Satellite و خرید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال 750-009 Toshiba Satellite می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ توشیبا و اسپیکر لپ تاپ توشیبا در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite  یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايتال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satelliteدچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite  و خرید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite که در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite

ابتدا لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-136ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite  انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ توشيبا ستلايت ال ۷۵۰-۰۰۹ Toshiba Satellite

  • سازنده پردازنده : Intel
  • سري پردازنده : Core i7
  • مدل پردازنده:  ۲۶۷۰QM 2.2.GHz
  • محدوده سرعت پردازنده : ۲٫۸ گيگاهرتز و بيشتر
  • فرکانس پردازنده : ۳٫۱GHz
  • حافظه Cache : مگابايت۶