66760314 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11

تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توسط مهندسان با سابقه و متخصص و با قطعات اصلی لپ تاپ دل صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 و خرید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. فروش اسپیکر داخلی لپ تاپ با قیمت مناسب انجام می گیرد و کلیه فرایند تعمیرات در این مرکز دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

توضیحات

تعمیر لپ تاپ توشیبا و اسپیکر لپ تاپ توشیبا در مجموعه تعمیرات ۱۱۸ توسط تکنسین های متخصص و تعمیرکاران مجرب انجام می گیرد. همانطور که می دانید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11  یک قطعه جهت خروجی صدای لپ تاپ است و در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود و یا بر روی لپ تاپ قرار نداشته باشد هیچ صدایی از لپ تاپ پخش نمی گردد. اگر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 دچار نقص شود با مشکلاتی نظیر پخش شدن صدا فقط از یک سمت، صدای اضافه مثل خرخر کردن بلندگو یا در زمان افزایش صدای بلندگو با خرابی صدا مواجه می شوید. برای اطلاع از قیمت اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11  و خرید اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در صورت امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 ک در اولویت قرار دارد تا با کاهش هزینه ها همراه باشد. اسپیکر داخلی لپ تاپ و تعمیرات آن در این مجموعه دارای گارانتی و مهلت تست مشخص می باشد.

فرآیند تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11

ابتدا لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 به مجموعه تحویل داده می شود و پس از فرآیند پذیرش، رسید لپ تاپ به مشتری تحویل داده می شود (تحویل دستگاه از طریق پیک موتوری و پست نیز امکان پذیر است). پس از این مرحله اسپیکر لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت هزینه تعویض یا تعمیر اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری تعویض اسپیکر لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11 انجام می شود و در نهایت لپ تاپ به شما صحیح و سالم تحویل داده می شود.

مشخصات لپ تاپ توشيبا ستلايت اس پنجاه Toshiba Satellite S50-B-11

  • سازنده پردازنده:  Intel
  • سري پردازنده : Core i7
  • مدل پردازنده:  ۴۵۰۰U
  • محدوده سرعت پردازنده : تا ۲٫۰GHz
  • فرکانس پردازنده:  ۱٫۸۰GHz up to 3.00GHz
  • حافظه Cache:  مگابايت۴