62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

مشکلات نصب پرینتر HP در هنگام ارتقا ویندوز

مشکلات نصب پرینتر HP در هنگام ارتقا ویندوز، آیا در هنگام ارتقاء ویندوز خود پرینتر شما دیگر دستگاه شما را نمیشناسد این اتفاق اخیرا برای دوستانی که ویندوز خود را به ویندوز ۱۰ ارتقاء داده اند اتفاق افتاده است. ما در اینجا راهکار این عیب را برای شما دوستان عزیز شرح می دهیم.

ابتدا به قسمت CONTROL PANEL خود بروید و در این قسمت گزینه devices and printers را انتخاب نمایید.زمانی که این گزینه را انتخاب کردید مشهاده می کنید که در این قسمت گزینه پرینتر در حالت آف لاین قرار گرفته است. البته باید این نکته را در نظر بگیرد که در هنگام نصب ویندوز ۱۰ به یاد داشته باشید برنامه هایی که با این سیستم عامل سازگار نباشد آن ها را حذف و یا غیر فعال می کند. به همین دلیل برای حل این مشکل کافی است تا درایور پرینتر اچ پی خود را آپدیت(بروز رسانی) نمایید.

تعمیرات تخصصی سخت افزار و نرم افزار لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن بهترین کادر فنی و بهره گری از کاربلدترین مهندسان سخت افزارو نرم افزار کامپیوتر و بروزترین تجهیزات تعمیر لپ تاپ  آمادگی ارائه خدمات به شما دوستان و همکاران گرامی را دارند. در صورت خرابی لپ تاپ خود می توانید به صورت حضوری به مجموعه ی ما مراجعه نمایید و از خدمات ما بهره مند شوید. و در صورت مقدور نبودن حضوری می توانید دستگاه خود را از طریق پیک داخل شهر تهران و پست برای شهرستان برای ما ارال نمایید. سپس کارشناسان بخش فنی دستگاه شما را عیب یابی رایگان سپس در صورت رضایت شما لپ تاپ تعمیر و یا در صورت نیاز قطعه ی مربوطه تعویض می گردد و به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد. پیشپیش از اینکه مجموعه ی ما را برای تعمیر دستگاه خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.