62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

لپ تاپ هایی با قیمت مناسب در بازار ایران

لپ تاپ هایی با قیمت مناسب در بازار ایران، هدف مجموعه ی ما ارائه ی تازه ترین اخبار تکنولوژی و نکاتی مهم در نگه داری در هنگام درست و خراب بودن لپ تاپ خود چه اقداماتی لازم است انجام دهید حال در این پست نیز چند سیستم با قیمت های مناسب در بازار ایران را برای دوستان عزیزی که قصد خرید لپ تاپ دارند را معرفی می کنیم.

  • لپ تاپ لنوو Lenovo Ideapad 330: این لپ تاپ دارای صفحه نمایشی با اندازه ی ۱۵٫۶اینچی و دارای حافظه ی ذخیره سازی ۵۰۰گیگا بایت و دارای حافظه ی رم ۴ گیگا بایت می باشد.این لپ تاپ قیمتی حدود کمترر از ۳ میلیون دارد.
  • لپ تاپ ایسر Acer Aspire A315: این لپ تاپ دارای صفحه نمایش با اندازه ی ۱۵٫۶ اینچی و دارای حافظه ی ذخیره سازی ۱ یک ترابایت و حافظه ی رم ۴ گیگا بایت می باشد. قیمت این لپ تاپ نیز کمتر از ۳ میلیون تومان می باشد.
  • لپ تاپ ایسوس Asus Vivo Book X541 NA:  این لپ تاپ نیز مانند دو مدل قبلی دارای ال سی دی با سایز ۱۵٫۶ اینچی و دارای حافظه ی ذخیره سازی ۵۰۰ گیگا بایت و حافظه ی رم ۲ گیگا بایت می باشد. قیمت این لپ تاپ نیز کمتر از ۳ میلیون تومان می باشد.

تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ ها

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن بروزترین تجهیزات تعمیراتی مجرب ترین تعمیرکاران و کارشناسان و مهندسان سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر آمادگی ارائه ی بهترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری را به شما دوستان و مشتریان عزیز را دارند. شما می توانید لپ تاپ خود را به صورت حضوری و یا از طریق پیک و پست برای ما ارسال نمایید و از خدمات ما بهره مند شوید. لازم به دکر است که تمامی خدمات دارای گارانتی می باشند. پیشاپیش از اینکه مجموعه ی ما را برای تعمیر دستگاه خود انتخاب نموده اید سپاسگذاریم.