62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

شرکت دل لپ تاپ های لتیود ۷۰۰۰ و ۹۰۰۰ را به بازار عرضه کرد.

شرکت دل لپ تاپ های لتیود ۷۰۰۰ و ۹۰۰۰ را به بازار عرضه کرد. هفته ی گذشته شرکت دل ۵ محصول جدید به خانواده ی لتیود (Latitude) خود اضافه کرد. این لپ تاپ ها عبارت اند لپ تاپ های ۱۲٫۳ اینچی جداشدنی Latitude 7210 و لپ‌تاپ‌های ۱۳ و ۱۴ اینچی Latitude 7310 و Latitude 7410 و لپ‌تاپ‌های Latitude 9410 و Latitude 9510.حال ما به صورت مختصر مشخصات لپ تاپ Latitude 9410 و Latitude 9510 به صورت مختصر شرح می دهیم. این شرکت برای دو لپ تاپ مذکور از سیستم عامل ویندوز ۱۰ با پردازنده ی مرکزی نسل دهم اینتل core i7 استفاده کرده است. این لپ تاپ ها دارای صفحه نمایش با اندازه ی ۱۵٫۶ اینچی و حافظه ی رم ۱۶ گیگا بایت و حافظه ی ذخیره سازی ۱ ترا بایت از نوع SSD می باشد. و همچنین دارای وزن بسیار کم در حدود ۱٫۴ کیلو گرم می باشد.

تعمیرات تخصصی و فروش قطعات لپ تاپ

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ دل توانایی تعمیر انواع لپ تاپ دل را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های DELL در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپDELL لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از زبده ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ DELL و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ DELL در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. با توجه به هوشمند بودن لپ تاپ های DELL و ساختار حساس آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، مانع از آسیب‌ رسانی به دیگر بخش‌ های دستگاه گردند و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد.

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ DELL  شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از قطعات اورجینال برای لپ تاپ DELL  صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات لپ تاپ DELL را دارا می باشد.