62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

شرکت دل با تولید لپ تاپ های مفهومی آینده ی صنعت لپ تاپ را به تصویر می کشاند.

شرکت دل با تولید لپ تاپ های مفهومی آینده ی صنعت لپ تاپ را به تصویر می کشاند.شرکت دل در نمایشگاه های اخیر با ارائه ی دو مدل لپ تاپ مفهومی خود با نام های Concept Ori و Concept DUET آن ها را در دسته ی لپ تاپ های تا شدنی با دو نمایشگر قرار داد. همانطور که از نام این محصولات پیداست این محصولات جزو محصولاتی هستند که در کنار یکدیگر آینده لپ تاپ های دو نمایشگر را به تصویر می کشانند. به جرات می توان گفت که هیچ کدام از این محصولات لپ تاپ دل ایده و نوآوری جدید ندارند و به عنوان مثال لپ تاپ دل  Dell Concept Ori کاملا شبیه لپ تاپ لنوو و لپ تاپ دل Dell Concept DUET شبیه به لپ تاپ سرفیس می باشد. با توجه به نام لپ تاپ Concept Ori  و تشابه آن با کلمه اوریگامی که نام نوعی کاردستس ژاپنی تا شدنی است و این لپ تاپ نیز تا شدنی است انتظار پیشرفت این دستگاه بیشتر است. اندازه ی صفحه نمایش این لپ تاپ در حال حاضر ۱۳ اینچ می باشد. و دیگر مشخصات آن هنوز نامشخص است.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ دل توانایی تعمیر انواع لپ تاپ دل را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های DELL در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپDELL لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از زبده ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ DELL و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ DELL در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. با توجه به هوشمند بودن لپ تاپ های DELL و ساختار حساس آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، مانع از آسیب‌ رسانی به دیگر بخش‌ های دستگاه گردند و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد.
تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ DELL شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از قطعات اورجینال برای لپ تاپ DELL صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات لپ تاپ DELL را دارا می باشد.