62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تعمیر لپ تاپ اچ پی

تعمیرات تخصصی لپ تاپ اچ پی

فرآیند تعمیرات لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی ، فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

مشاوره کارشناسان

کارشناسان مجموعه با راهنمایی و مشاوره ابتدایی، راهکارها و پیشنهادات لازم را جهت برطرف نمودن ایراد لپ تاپ شما ارائه می دهند در غیر این صورت لپ تاپ جهت بررسی به تعمیرگاه تحویل و ارسال گردیده تا فرآیند پذیرش دستگاه طی گردد.
تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی ، فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

بررسی و اعلام هزینه

در این مرحله لپ تاپ اچ پی بصورت رایگان مورد بررسی قرار می گیرد و با یافتن ایراد و مشکل، هزینه تعمیرات لپ تاپ اچ پی به مشتری اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، لپ تاپ وارد فرآیند تعمیرات گردد در غیر این صورت لپ تاپ اچ پی به مشتری بازگردانده می شود.
تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی ، فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ اچ پی

تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ اچ پی، ابتدا سعی در تعمیر قطعات دستگاه نموده ولی اگر قطعه دارای ایراد غیر قابل تعمیر باشد تعمیرکار لپ تاپ اچ پی مجبور به تعویض آن با قطعه اورجینال و اصلی می گردد.
تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی ، فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

تحویل لپ تاپ به مشتری

پس از اینکه تعمیرات لپ تاپ اچ پی به پایان رسید دستگاه مورد تست و بررسی مجدد قرار می گیرد تا فاقد هرگونه عیبی باشد پس از این پروسه با مشتری تماس گرفته تا جهت دریافت لپ تاپ اچ پی و ضمانت کتبی تعمیرات به مرکز مراجعت نماید.

چرا کاربران برای تعمیر لپ تاپ اچ پی به ما اعتماد می کنند؟

مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالیان طولانی و تجربه فراوان در امور تعمیرات لپ تاپ HP و خدمات پس از فروش یکی از قوی ترین و با تجربه ترین مراکز تعمیر و پخش کننده قطعات اورجینال لپ تاپ اچ پی می باشد. این مرکز با بهره گیری از تعمیرکاران لپ تاپ متخصص و مجرب و ابزارآلات مدرن، همواره در امر تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک اچ پی (کامپیوترهای همراه) پیشگام بوده و جهت جلب رضایت مشتریان برای تعمیرات لپ تاپ HP انجام گرفته فروش قطعات لپ تاپ اچ پی (صفحه نمایش، انواع باطری، شارژر، هارد، رم، قاب، تاچ پد، کیبورد و …) را بار ضمانت کتبی و رسمی ارائه می نماید. در این مجموعه کلیه تعمیرات لپ تاپ اچ پی توسط  متخصص ترین مهندسان سخت افزار و نرم افزار صورت می گیرد و ارائه گارانتی رسمی و کتبی نشان از کیفیت بالای تعمیرات لپ تاپ اچ پی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ می باشد.

تعهد و امانتداری از ویژگی های برجسته این مرکز به شمار رفته که همواره مورد تاکید مدیریت قرار گرفته است تعمیرات ۱۱۸ امیدوار است بهترین خدمات را جهت تعمیر لپ تاپ اچ پی به شما ارائه نماید.

خدمات تعمیرات لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی ، فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

تعمیرات سخت افزار لپ تاپ اچ پی

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تعمیرکاران مجرب به مرکزی مناسب جهت تعمیر لپ تاپ اچ پی تبدیل شده است. تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ اچ پی با قطعات اورجینال و اصلی انجام می شود. همچنین در تعویض چیپ های اچ پی از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می گردد. این مرکز توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری اچ پی را دارا می باشد.
تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ اچ پی ، تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی نرم افزار لپ تاپ اچ پی ، ویروس کشی لپ تاپ اچ پی

تعمیرات نرم افزار لپ تاپ اچ پی

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ اچ پی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اصلی انجام می شود. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصصی، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی است که در مرکز تعمیرات صورت می پذیرد.
تعمیر لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی ، فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

فروش قطعات لپ تاپ اچ پی

فروش قطعات اصلی لپ تاپ اچ پی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با مناسب ترین قیمت و به همراه ضمانت انجام می گردد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اورجینال و اصلی بوده و دارای گارانتی می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ مجهزترین مرکز در امور تعمیرات لپ تاپ اچ پی که تعمیرات خود را استفاده از با دستگاه های پیشرفته و بهترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار کشور انجام می دهد. این مرکز توانایی تعمیر انواع لپ تاپ اچ پی را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های HP در واحد تخصصی تعمیراتلپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از زبده ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ HP و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ HP در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. با توجه به پیشرفته و اسمارت بودن لپ تاپ های اچ پی و ساختار حساس آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص و کار آزموده است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، به دستگاه آسیب دیگری ایجاد نشود و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را همراه با گارانتی رسمی و کتبی ارائه نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد.

قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ اچ پی

تعمیر مادربرد لپ تاپ های اچ پی حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند در این مرکز قابل تعمیر می باشد

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد را با هماهنگی  و فاکتور کتبی و رسمی انجام میشود. تعویض مادربرد لپ تاپ های اچ پی فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW ، تضمینی و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ اچ پی  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور اچ پی

تعمیرات تخصصی لپ تاپ اچ پی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ اچ پی از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ HP در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعمیر لولاهای قاب لپ تاپ اچ پی و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ HP در هر مدل

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ HP

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ HP

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ HP

تعویض مادربرد لپ تاپ HP

تعویض LED شکسته لپ تاپ HP

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ HP

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ HP

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ HP

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ HP

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ HP

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

تعویض انواع هارد لپ تاپ HP

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ اچ پی

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  HP

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ HP

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ HP

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ HP

تمامی لپ تاپ های HP مشتریان به محض رسید شده  و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و دستگاه شما در سریعترین زمان تعمیر می گیرد.

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ HP خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر ۷۲ ساعت  تحویل داده میشود.(به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ اچ پی در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی ۳ ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ ۱۱۸ دارد.

رفع خرابی تصویر در لپ تاپ های HP بدون باز کردن دستگاه: مشکل خرابی تصویر در لپ تاپ اچ پی را بذدن باز کردن می توان انجام داد. البته این روش، تضمین ۱۰۰ درصد برای رفع عیب تصویر لپ تاپ شما ارایه نمی دهد و در صورت نیاز دستگاه باز شده و عیب آن ۱۰۰ درصد برطرف می شود، استفاده از این روش بسیار مفید است  به ویژه اینکه گاهی اوقات ممکن است شما نیاز فوری به اطلاعات داخل لپ تاپ خود داشته باشید.

تعویض انواع چیپ ( Southbridge, Northbridge , VGA ) لپ تاپ HP

ریختن مایعات بر روی نمایشگر لپ تاپ اچ پی

عیب یابی نمایشگر(خرابی در حتفظه RAM، خرابی در کارت گرافیک، خرابی در مادر برد، خطوط رنگی در صفحه نمایش، خطوط چشمک زن افقی )

رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ HP ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ اچ پی، فیش تغذیه و … )

باز کردن قفل انواع لپ تاپ HP یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ اچ پی
رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ HP، رابط اتصال صفحه کلید HP، ریختن مایعات بر روی کیبورد)

عیب یابی مادر برد و ریز پردازنده: مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ۱۱۸ با  مهمترین عیوب مادر برد و ریز پردازنده کاملا مسلط بوده  با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ اچ پی شما را انجام می دهند.

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند. مهندسین سخت افزار ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

مشکلات مربوط به فن و خنک سازی سیستم: اگر احساس می کنید لپ تاپ HP شما داغ است و بدون هیچ پیغامی خاموش می شود ممکن است مشکلی در فن و قطعات مربوط به آن پدید آمده باشد. گاهی اوقات ممکن است بتوانید از طریق دریچه ی مشبک زیر لپ تاپ، فن را مشاهده نمایید، اگر فن نمی چرخد احتمالا معیوب بوده و برای جلوگیری از اتفاقات بعدی دستگاه را تعمیر کنید

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ اچ پی
رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ اچ پی
رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ اچ پی
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ اچ پی

مرکز لپ تاپ ۱۱۸ یکی از مجهزترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی و تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

خدمات تعویضی بخش تعمیرات لپ تاپ HP در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸:

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ HP

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ HP

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ

تعویض مادربرد لپ تاپ HP

تعویض LED شکسته لپ تاپ HP

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ HP

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ HP

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ HP

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ HP

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ HP

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

تعویض انواع هارد لپ تاپ HP

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ اچ پی

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  HP

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ HP

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ HP

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ HP

تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تعمیر لپ تاپ اچ پی ، سرویس لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات نوت بوک اچ پی ، تعمیرات تخصصی لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات تخصصی نوت بوک اچ پی ، تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک اچ پی ، تعمیر نوت بوک اچ پی ، تعمیرات تبلت اچ پی ، تعمیر تبلت اچ پی ، تعمیرات تبلت hp ، تعمیر تبلت hp ، تعویض چیپ گرافیک ، تعویض چیپست گرافیک ، تعویض چیپ اصلی ، تعویض چیپست اصلی ، تعمیر فن لپ تاپ اچ پی ، تعمیر کیبرد لپ تاپ اچ پی ، تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی ، تعمیر ال ای دی لپ تاپ اچ پی ، تعویض ال ای دی لپ تاپ اچ پی ، تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی ، تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی ، تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی ، تعویض مادربرد لپ تاپ اچ پی ، تعویض جک برق لپ تاپ اچ پی ، تعمیر پاور لپ تاپ اچ پی ، تعمیرات لپ تاپ hp ، تعمیر لپ تاپ hp ، تعمیرات نوت بوک hp ، تعمیر نوت بوک hp ، نمایندگی اچ پی ، نمایندگی لپ تاپ اچ پی ، نمایندگی انحصاری اچ پی ، نمایندگی انحصاری لپ تاپ اچ پی ، نماینده انحصاری اچ پی ، نماینده انحصاری لپ تاپ اچ پی ، نمایندگی hp ، نمایندگی لپ تاپ hp ، نمایندگی انحصاری hp ، نمایندگی انحصاری لپ تاپ hp ، نماینده انحصاری hp ، نماینده انحصاری لپ تاپ hp

تعمیر درایو لپ تاپ Hp / تعمیر درایو نوت بوک Hp / تعمیر هارد لپ تاپ Hp / تعمیر هارد نوت بوک Hp / تعمیر قاب شکسته لپ تاپ Hp / تعمیر قاب شکسته نوت بوک Hp / تعمیر بلندگو لپ تاپ Hp / تعمیر بلندگو نوت بوک Hp / تعمیر لولای شکسته لپ تاپ Hp / تعمیر لولای شکسته نوت بوک Hp / تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ Hp / تعمیر صفحه نمایش نوت بوک Hp / تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ Hp / تعمیر کارت گرافیک نوت بوک Hp / تعمیر کی برد لپ تاپ Hp / تعمیر کی برد نوت بوک Hp / تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ Hp / تعمیر صفحه لمسی نوت بوک Hp / ارتقاء لپ تاپ Hp / ارتقاء نوت بوک Hp

 تعمیرات لپ تاپ اچ پی / تعمیر نوت بوک اچ پی / تعمیرات نوت بوک اچ پی / تعمیر لپتاپ اچ پی / تعمیرات لپتاپ اچ پی / تعمیر لب تاپ اچ پی / تعمیرات لب تاپ اچ پی / تعمیر لبتاپ اچ پی / تعمیرات لبتاپ اچ پی/ تعمیر لپ تاپ Hp / تعمیرات لپ تاپ Hp / تعمیر نوت بوک Hp / تعمیرات نوت بوک Hp / تعمیر لپتاپ Hp / تعمیرات لپتاپ Hp / تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی /  تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی / تعمیر قاب نوت بوک اچ پی / تعمیر لولای نوت بوک اچ پی / تعمیر قاب لپ تاپ Hp / تعمیر لولای لپ تاپ Hp / تعمیر قاب نوت بوک Hp / تعمیر لولای نوت بوک Hp