62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

فرآیند تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیرات لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی لپ تاپ دل ، فروش قطعات لپ تاپ دل

مشاوره کارشناسان

کارشناسان مجموعه با راهنمایی و مشاوره ابتدایی، راهکارها و پیشنهادات لازم را جهت برطرف نمودن ایراد ارائه می دهند در غیر این صورت لپ تاپ جهت بررسی به تعمیرگاه تحویل و ارسال گردیده تا فرآیند پذیرش دستگاه طی گردد.

تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیرات لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی لپ تاپ دل ، فروش قطعات لپ تاپ دل

بررسی و اعلام هزینه

در این مرحله لپ تاپ بصورت رایگان مورد بررسی قرار می گیرد و با یافتن ایراد و مشکل، هزینه تعمیرات به مشتری اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، لپ تاپ دل وارد فرآیند تعمیرات گردد در غیر این صورت لپ تاپ به مشتری بازگردانده می شود.

تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیرات لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی لپ تاپ دل ، فروش قطعات لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ دل، سعی در تعمیر قطعات دستگاه می نمایند و در صورتی که قطعه دچار ایرادی غیر قابل تعمیر شده باشد مجبور به تعویض آن نموده که قطعه تعویضی نیز از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیرات لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی لپ تاپ دل ، فروش قطعات لپ تاپ دل

تحویل لپ تاپ به مشتری

پس از اینکه تعمیرات لپ تاپ دل به پایان رسید در این مرحله دستگاه مورد تست و بررسی مجدد قرار می گیرد تا عاری از هرگونه نقص و عیب باشد پس از این پروسه با مشتری تماس گرفته تا جهت دریافت لپ تاپ و گارانتی کتبی تعمیرات به مجموعه مراجعت نماید.

چرا کاربران برای تعمیر لپ تاپ دل به ما اعتماد می کنند؟

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ دل توانایی تعمیر انواع لپ تاپ دل را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های DELL در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپDELL لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از زبده ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ DELL و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ DELL در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. با توجه به هوشمند بودن لپ تاپ های DELL و ساختار حساس آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، مانع از آسیب‌ رسانی به دیگر بخش‌ های دستگاه گردند و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد.

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ DELL  شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از قطعات اورجینال برای لپ تاپ DELL  صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات لپ تاپ DELL را دارا می باشد.

خدمات تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیرات لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی لپ تاپ دل ، فروش قطعات لپ تاپ دل

تعمیرات سخت افزار لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ دل شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ دل با استفاده از قطعات اورجینال صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می گردد. توانایی در تعمیر انواع ایرادات سخت افزاری لپ تاپ دل از ویژگی های ما می باشد.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل ، تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی نرم افزار لپ تاپ دل ، ویروس کشی لپ تاپ دل

تعمیرات نرم افزار لپ تاپ دل

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ دل در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال صورت می پذیرد. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصصی، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکز لپ تاپ ۱۱۸ صورت می پذیرد.

تعمیر لپ تاپ دل ، تعمیرات لپ تاپ دل ، تعمیر تخصصی لپ تاپ دل ، فروش قطعات لپ تاپ دل

فروش قطعات لپ تاپ دل

فروش قطعات اورجینال و اصلی تعمیرات لپ تاپ دل در مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بهترین قیمت و ضمانت صورت می پذیرد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اورجینال بوده و دارای ضمانت می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ DELL و فروش قطعات لپ تاپ و نوت بوک (قاب-تاچ پد-باطری –کیبورد- شارژر – هارد – رم – و غیره) و خدمات پس از فروش یکی از باسابقه ترین و باتجربه ترین مراکز تعمیر و پخش کننده قطعات اورجینال لپ تاپ میباشد . مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بهره گیری از تعمیرکاران لپ تاپمتخصص و مجرب و استفاده از تجهیزات بروز مانند دستگاه BGA و …  همواره در امر تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک ( کامپیوترهای همراه ) پیشگام بوده و جهت جلب رضایت مشتریان برایتعمیرات لپ تاپ DELL  نهایت تلاش خود را انجام داده که در اسرع وقت و با کمترین هزینه اقدام به تعمیر نمای دو کلیه ی خدمات تعمیر لپ تاپ دل را با گارانتی رسمی و کتبی عرضه مینماید.شرکت تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ آماده همکاری با کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداری ، صنعتی ، بازرگانی ، خدماتی و کلیه هموطنان گرامی میباشد.