62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تعمیر لپ تاپ لنوو

تعمیرات تخصصی لپ تاپ لنوو

فرآیند تعمیرات لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی لپ تاپ لنوو ، فروش قطعات لپ تاپ لنوو

مشاوره کارشناسان

کارشناسان مجموعه با راهنمایی و مشاوره ابتدایی، راهکارها و پیشنهادات لازم را جهت برطرف نمودن ایراد ارائه می دهند در غیر این صورت لپ تاپ لنوو جهت بررسی به تعمیرگاه تحویل و ارسال گردیده تا فرآیند پذیرش دستگاه طی گردد.

تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی لپ تاپ لنوو ، فروش قطعات لپ تاپ لنوو

بررسی و اعلام هزینه

در این مرحله لپ تاپ لنوو بصورت رایگان مورد بررسی قرار می گیرد و با یافتن ایراد و مشکل، هزینه تعمیرات به مشتری اعلام می شود تا در صورت تایید وی، لپ تاپ لنوو وارد فرآیند تعمیرات گردد در غیر این صورت لپ تاپ به مالک آن بازگردانده می شود.

تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی لپ تاپ لنوو ، فروش قطعات لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ

تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ، سعی در تعمیر قطعات دستگاه می نمایند و در صورتی که قطعه دچار ایرادی غیر قابل تعمیر شده باشد مجبور به تعویض آن نموده که قطعه تعویضی نیز از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی لپ تاپ لنوو ، فروش قطعات لپ تاپ لنوو

تحویل لپ تاپ به مشتری

پس از اینکه تعمیرات لپ تاپ لنوو به پایان رسید در این مرحله دستگاه مورد تست و بررسی مجدد قرار می گیرد تا عاری از هرگونه نقص و عیب باشد پس از این پروسه با مشتری تماس گرفته تا جهت دریافت لپ تاپ لنوو و گارانتی کتبی تعمیرات به مجموعه مراجعت نماید.

چرا باید تعمیر لپ تاپ لنوو را به ما بسپارید؟

اگر بدنبال تعمیر لپ تاپ لنوو خود هستید تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با کادری متخصص و قطعات اورجینال در خدمت شما می باشد. تعمیر لپ تاپ لنوو در این مرکز به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از ابزارآلات روز تعمیرات لپ تاپ صورت می پذیرد. تعمیر لپ تاپ Lenovo در تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ در کمترین زمان و با بهترین قیمت و گارانتی صورت می پذیرد. کلیه قطعات استفاده شده در تعمیر لپ تاپ لنوو اورجینال و با گارانتی می باشد. این مرکز همواره در تلاش است که بالاترین کیفیت را در خدمات تعمیرات لپ تاپ لنوو و سایر برندهای لپ تاپ به شما ارائه نماید. تعهد و امانتداری از ویژگی های برجسته این مجموعه بوده و همواره مورد تاکید مدیریت قرار گرفته است.

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن ابزارآلات مدرن و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ لنوو شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از قطعات اورجینال برای لپ تاپ لنوو صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات لپ تاپ لنوو را دارا می باشد.

خدمات تعمیرات لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی لپ تاپ لنوو ، فروش قطعات لپ تاپ لنوو

تعمیرات سخت افزار لپ تاپ لنوو

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ لنوو شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری لنوو با قطعات اورجینال و اصلی انجام می شود. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه مدرن BGA و آخرین متدها استفاده می گردد. این مجموعه قادر به تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری لنوو را دارا می باشد.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ لنوو ، تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی نرم افزار لپ تاپ لنوو ، ویروس کشی لپ تاپ لنوو

تعمیرات نرم افزار لپ تاپ لنوو

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ لنوو در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال صورت می پذیرد. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصصی، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی مرکز تعمیرات لپ تاپ می باشد.

تعمیر لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر تخصصی لپ تاپ لنوو ، فروش قطعات لپ تاپ لنوو

فروش قطعات لپ تاپ لنوو

قطعات اورجینال تعمیرات لپ تاپ لنوو در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بهترین قیمت و ضمانت ارائه می گردد. کلیه قطعات مصرفی در مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اورجینال بوده و دارای گارانتی است. همچنین تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را نموده با بهترین کیفیت را به شما ارائه نماید.

شرکت لنوو به عنوان یکی از شرکت‌های چند ملیتی چینی و سر دم دار در حوزه‌ی فناوری بوده که دفتر اصلی آن در بیجینگ چین و موریسویل در کارولینای شمالی (ایالت متحده) مستقر می‌باشد.به نقل از نمایندگی لنوو در ایران، این شرکت در زمینه‌ی طراحی، توسعه، تولید و فروش کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، اسمارت فون ها، ایستگاه‌های کاری، سرورها و دستگاه‌های ذخیره سازی الکترونیکی، نرم افزارهای مدیریت IT و تلویزیون‌های هوشمند فعالیت دارد این شرکت در سال ۲۰۱۵ میلادی به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی کامپیوترهای شخصی انتخاب شد.

لنوو فعالیت‌های خود را در بیش از ۶۰ کشور پیش برده و محصولات خود را حول ۱۶۰ کشور به فروش می‌رساند. تجهیزات اصلی این شرکت در بیجینگ و سنگاپور مستقر بوده و مرکز تحقیقاتی آن نیز در کشورهایی نظیر بیجینگ، شنگهن، چنگ دو، نیاچینگ در چین و بعضی استان‌های ژاپن مستقر می‌باشد. لنوو همکاری مشترکی با LenovoEMC در زمینه‌ی فروش دستگاه‌های ذخیره سازی شبکه ای دارد.

شرکت لنوو در سال ۱۹۸۴ میلادی در بیجینگ تأسیس شد و در سال ۱۹۸۸ میلادی نیز در هنگ کنگ مورد بهره برداری قرار گرفت. خط تولید کامپیوترهای شخصی IBM در سال ۲۰۰۵ میلادی بر عهده‌ی لنوو قرار داده شد و سرورهای مبتنی بر Intel نیز در سال ۲۰۱۴ توسط این شرکت تولید شد. شرکت لنوو در سال ۲۰۱۲ میلادی وارد بازار اسمارت فون ها گردید و در سال ۲۰۱۴ به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی اسمارت فون در چین انتخاب شد. در ژانویه‌ی ۲۰۱۴ میلادی، این شرکت اقدام به خرید برند موتورولا از گوگل نمود. این شرکت، بورس خود را در بازار اوراق بهادار هنگ کنگ به فروش گذاشته است. اصطلاح Lenovo از دو واژه‌ی افسانه و جدید تشکیل شده است. این نام چینی به معنای همکاری و مشارکت و بعضی مواقع خلاقیت می‌باشد.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در ایران ، در ۲۰ سال اول راه اندازی این شرکت، نام انگلیسی Legend برای این شرکت در نظر گرفته شد. در سال ۲۰۰۲ میلادی، یانگ یوگین تصیم گرفت تا دیگر از این برند استفاده نشود. در آوریل ۲۰۰۳ میلادی، این شرکت نام جدید خود با نام لنوو را به صورت جهانی اعلام نمود و یک کمپین تبلیغاتی نیز برای آن راه انداخت که شامل تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا بود. مدیر ارشد بازاریابی این شرکت، آقای دیوید روان خاطر نشان کرد که زمانی که تصمیم به تغییر نام این شرکت گرفتیم، تنها تغییر نام و یا لوگو مد نظر ما نبود. اگر ما یک شرکت مشتری محور جهانی هستیم آیا باید به تغییر لوگو بسنده کنیم؟ ما ایده‌های جدیدی برای دنیای دیجیتال در سر داریم که قصد داریم آن‌ها را به جهانیان عرضه کنیم.

تعمیرات باتری لپ تاپ لنوو ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیرات برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ( مادربورد نوت بوک لنوو ) به صورت فوق تخصصی و ۱۰۰% تضمینی

تعمیر هارد دیسک لپ تاپ لنوو ( مکانیکی و الکترونیکی ) ، سیلندر ، برد ، رفع بدسکتور ، بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک

تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ لنوو ، تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ لنوو و همچنین تعویض قاب و لولای شکسته انواع لپ تاپ لنوو

نصب ویندوز لنوو ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی

باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ لنوو یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ لنوو ( نوت بوک لنوو  (

تعمیرات مودم لپ تاپ لنوو و تعویض انواع مودم لپ تاپ لنوو ( Modem )

تعمیرات گرافیک لپ تاپ لنوو و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ لنوو ( VGA )

ارائه خدمات تخصصی تعمیرات LCD لپ تاپ لنوو ، تعمیرات LED لپ تاپ لنوو و تعویض LCD و LED لپ تاپ لنوو ( نوت بوک لنوو )

تعمیرات شارژر لپ تاپ لنوو ( آداپتور لپ تاپ لنوو )

تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ لنوو ( رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی )

تعمیرات کیبورد لپ تاپ لنوو و تعویض کیبورد انواع لپ تاپ لنوو ( نوت بوک لنوو )

تعمیرات وایرلس لپ تاپ لنوو ، تعمیرات بلوتوث لپ تاپ لنوو و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ لنوو  ( WIFI , BT )

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) ، رفع مشکلات مدار SOUND و مدار LAN ، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK ، رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU ، رفع مشکلات مدار باک شارژر ، گرافیگ ، چیپ شمالی و جنوبی و همچنین جریان کشی

 • تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ لنوو / تعمیرات صفحه نمایش نوت بوک لنوو
 • تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو / تعمیرات کارت گرافیک نوت بوک لنوو
 • تعمیرات کی برد لپ تاپ لنوو / تعمیرات کی برد نوت بوک لنوو
 • تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ لنوو / تعمیرات صفحه لمسی نوت بوک لنوو
 • ارتقاء لپ تاپ لنوو / ارتقاء نوت بوک لنوو
 • تعمیرات درایو لپ تاپ لنوو / تعمیرات درایو نوت بوک لنوو
 • تعمیرات هارد لپ تاپ لنوو / تعمیرات هارد نوت بوک لنوو
 • تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ لنوو / تعمیرات قاب شکسته نوت بوک لنوو
 • تعمیرات بلندگو لپ تاپ لنوو / تعمیرات بلندگو نوت بوک لنوو
 • تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ لنوو / تعمیرات لولای شکسته نوت بوک لنوو

در صورت نیاز می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید .

تعمیرات لپ تاپ لنوو و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون  Bga Machine Ersa 550 ، Clean Room ، PC3000 ، TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم کاری روز جهان جهت رفع مشکل انواع لپ تاپ ( نوت بوک ) به صورت تخصصی و ۱۰۰% تضمینی انجام می گیرد.

سرویس کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ لنوو که عبارت است از :

 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … (
 • تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ های لنوو ( نوت بوک های لنوو (
 • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
 • بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان لپ تاپ های لنوو ( نوت بوک های لنوو (
 • بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربورد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینک ( خنک کننده سی پی یو ) پردازنده و کارت گرافیک
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ لنوو
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای لپ تاپ
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در لپ تاپ لنوو
نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی کلیه محصولات Lenovo شامل : لپ تاپ ، نت بوک ، تبلت و کامپیوترهای رومیزی

xp – vista – ۷ – ۸ – ۸٫۱ – ۱۰ – Mac Os ( Macintosh ) – Linux – Android با قابلیت آپدیت

نصب و ارائه تمامی درایورهای لنوو : لپ تاپ ، نوت بوک و کامپیوتر رومیزی

نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت

نصب انواع نرم افزارهای جانبی ( تخصصی و غیر تخصصی )

بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن

نصب استوریج های مختلف ( اکسترنال و اینترنال )

(( کلیه خدمات نرم افزاری دارای یک ماه ضمانت می باشد ))

پکیچ نرم افزاری شامل نصب یک سیستم عامل – کلیه درایورها – نرم افزارهای کاربردی و آنتی ویروس میباشد و مشمول یک ماه ضمانت نرم افزاری هم میباشد.

ارتقاء و آپگرید لپ تاپ،نوت بوک لنوو در موارد زیاد قابل اجراست و از نظر هزینه نسبت به خرید لپ تاپ جدید مقرون به صرفه تر است.

در اکثر مواقع علت اصلی کندی سرعت – هنگ کردن و یا نصب نشدن نرم افزارها بروز نبودن لپ تاپ از نظر سخت افزاری میباشد.

با اندک هزینه میتوانید لپ تاپ لنوو خود را ارتقاء داده و از سرعت و کیفیت بالاتر بهره ببرید.

ارتقاء و بروزرسانی لپ تاپ لنوو شامل ارتقاء سخت افزاری و ارتقاء نرم افزاری میباشد.

ارتقاء سخت افزاری در لپ تاپ شامل چند قطعه میباشد: رم ( RAM ) – هارد ( HDD ) – سی پی یو ( CPU ) – درایو ( ODD )

با تعویض یک یا چند قطعه ذکر شده میتوانید لپ تاپ لنوو خود را به کیفیت و سرعت مطلوب برسانید

ارتقاء نرم افزاری شامل آپگرید کردن بایوس ( BIOS ) سیستم ست آپ و سیستم عامل میشود.

در بعضی مواقع با قدیمی شدن لپ تاپ و آپگرید نکردن بایوس ( BIOS ) مشکلات عجیبی برای لپ تاپ لنوو شما پیش میاید

که باعث نصب نشدن نرم افزارهای جدید و سیستم عامل های جدید و… میشود. با ارتقاء بایوس ( BIOS ) اکثر این مشکلات حل میشود

قدیمی شدن سیستم عامل و ویروس مهمترین علت از بین رفتن و یا کندی سیستم عامل میشود.

در این حالت بهترین گزینه تعویض سیستم عامل به نسخه جدید میباشد.

تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر لپ تاپ لنوو ، سرویس لپ تاپ لنوو ، تعمیرات نوت بوک لنوو ، تعمیرات تخصصی لپ تاپ لنوو ، تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ  لنوو، تعمیرات تخصصی نوت بوک لنوو ، تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک لنوو ، تعمیر نوت بوک لنوو ، تعمیرات تبلت لنوو ، تعمیر تبلت لنوو ، تعمیرات تبلت lenovo ، تعمیر تبلت lenovo ،تعویض چیپ گرافیک ، تعویض چیپست گرافیک ، تعویض چیپ اصلی ، تعویض چیپست اصلی ، تعمیر فن لپ تاپ لنوو ، تعمیر کیبرد لپ تاپ لنوو ، تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو ،تعمیر ال ای دی لپ تاپ لنوو ، تعویض ال ای دی لپ تاپ لنوو ، تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو، تعمیر قاب لپ تاپ لنوو، تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو، تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو،تعویض جک برق لپ تاپ لنوو، تعمیر پاور لپ تاپ لنوو ، تعمیرات لپ تاپ lenovo ، تعمیر لپ تاپ lenovo ، تعمیرات نوت بوک lenovo ، تعمیر نوت بوک lenovo ، نمایندگی لنوو ، نمایندگی لپ تاپ لنوو ، نمایندگی انحصاری لنوو ، نمایندگی انحصاری لپ تاپ لنوو ، نماینده انحصاری لنوو ، نماینده انحصاری لپ تاپ لنوو ، نمایندگی lenovo ، نمایندگی لپ تاپ lenovo ، نمایندگی انحصاری lenovo ، نمایندگی انحصاری لپ تاپ lenovo ، نماینده انحصاری lenovo ، نماینده انحصاری لپ تاپ lenovo