66760314 - خیابان انقلاب،بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه
تعمیر لپ تاپ وای تعمیرات لپ تاپ سونی وایو

تعمیر لپ تاپ سونی

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ SONY و خدمات پس از فروش یکی از مجهزترین و باتجربه ترین مراکز تعمیر و پخش کننده قطعات اورجینال لپ تاپ سونی میباشد. این مرکز با بهره گیری از مهندسین نرم افزار و سخت افزار  متخصص و زبده و تجهیزات پیشرفته همواره در امر تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک سونی سرآمد بوده و جهت جلب رضایت مشتریان، تعمیرات لپ تاپ سونی که  انجام گرفته را با گارانتی رسمی و کتبی ارائه می دهد. همچنین فروش قطعات لپ تاپ سونی (صفحه نمایش- انواع باطری – شارژر – هارد – رم- قاب- تاچ پد- کیبورد- و …) را بار گارانتی کتبی و رسمی عرضه مینماید.در این مرکز کلیه ی تعمیرات لپ تاپ SONY توسط زبده ترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار صورت می گیرد و ارائه ی گارانتی رسمی و کتبی نشان از کیفیت بالای تعمیر لپ تاپ SONY در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 می باشد.

تعمیرات-لپ-تاپ-تعمیر-لپ-تاپ

فروش قطعات لپ تاپ سونی

تعمیرات تخصصی لپ تاپ تعمیر لپ تاپ

تعویض قطعات اصلی لپ تاپ سونی

تعمیر لپ تاپ تعمیر سخت افزار لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ

تعمیر سخت افزاری لپ تاپ SONY

تعمیر لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ تعمیر laptop

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ SONY

تعمیر لپ تاپ 118 با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و پیشرفته و همچنین مهندسین سخت افزار متخصص و با تجربه، محلی مناسب برای تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ Sony شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با استفاده از قطعات اورجینال برای مدل های مختلف لپ تاپ سونی صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ 118 توانایی تعمیر انواع ایرادات و مشکلات سخت افزاری انواع مدل های لپ تاپ سونی را دارا می باشد.

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ Sony در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال و مهندسین با تجربه و فارغ التحصلیل از برترین دانشگاه های کشور در زمینه ی مهندسی نرم افزار صورت می پذیرد. چرا که بسیاری از اشکالات ایجاد شده در لپ تاپ سونی نرم افزاری و به دلیل استفاده ی نادرست از دستگاه می باشد و در بیشتر موارد نیازی به باز شدن دستگاه جز در موارد نیاز(ضربه خوردگی، آبخوردگی و…) نمی باشد. تعمیرات نرم افزار ی شامل ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصصی، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاری است که در مرکز لپ تاپ 118 صورت می پذیرد.

قطعات استفاده شده در امر تعمیرات لپ تاپ سونی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 کاملا اورجینال و تایید شده ی شرکت سونی با بهترین قیمت و ضمانت صورت می پذیرد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 اورجینال لپ تاپ SONY بوده و دارای گارانتی رسمی و کتبی می باشد.

تعمیرات لپ تاپ سونی تعمیر لپ تاپ وایو vaio

تعمیر لپ تاپ سونی (SONY):

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 پیشرفته ترین مرکز در امور تعمیرات لپ تاپ سونی که تعمیرات خود را با استفاده از  دستگاه های پیشرفته و بهترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار و فارغ التحصیل از معتبرترین دانشگاه های کشور انجام می دهد. این مرکز توانایی تعمیر انواع لپ تاپ سونی را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های SONY در واحد تخصصی تعمیراتلپ تاپ 118 با استفاده از باتجربه ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ SONY و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ SONY  در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. با توجه به اسمارت بودن لپ تاپ های سونی و ساختار مهم آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص و کار آزموده است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، به دستگاه آسیب جدید و دیگری ایجاد نشود و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین نرم افزار و سخت افزار خود تمامی تعمیرات مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 را همراه با گارانتی رسمی و کتبی ارائه نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد
تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ تعمیر laptop

روند تعمیر لپ تاپ سونی SONY

دریافت لپ تاپ و ارایه رسید

ابتدا لپ تاپ تعمیری مشتری دریافت و رسید رسمی و کتبی آن به مشتری ارایه می شود. همچنین شما می توانید از طریق پیک موتوری و یا پست دستگاه خود را برای تعمیر بفرستید. در این صورت در زمان تحویل دسگاه به اپراتورهای شرکت با شما تماس گرفته می شود. دستگاه شما به محض دریافت رسید شده و به متخصصین نرم افزار و سخت افزار ما تحویل داده می شوند.

بازبینی دستگاه و اعلام هزینه ( رایگان )

پس از دریافت لپ تاپ سونی شما، مشکل آن بررسی شده و ایراد آن بهمراه هزینه تعمیر به مشتری اعلام میگردد. در صورت موافقت مشتری دستگاه تعمیر می شود و در صورت عدم تعمیر یا تمایل مشتری به تعمیر هیچ هزینه ای بابت عیب یابی از مشتری دریافت نمیگردد.

اعلام تعمیر و ارایه دستگاه به مشتری

پس از مشخص شدن وضعیت تعمیری دستگاه تعمیر یا عدم تعمیر آن به مشتری اعلام می شود و مشتری می تواند برای دریافت لپ تاپ به مرکز تعمیر لپ تاپ 118 مراجعه نماید. همچنین امکارن ارسال دستگاه از طریق پست یا پیک برای مشتریان مقدور می باشد. هزینه ی تعمیر دستگاه پس از تعمیر لپ تاپ از مشتری دریافت میگردد و پیش از تعمیر لپ تاپ نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری نمی باشد.

خدمات بخش تعمیرات لپ تاپ سونی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118:

تمامی لپ تاپ های SONY مشتریان به محض دریافت  رسید شده  و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و دستگاه شما در سریعترین زمان تعمیر می گیرد.

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ SONY خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر 72 ساعت  تحویل داده میشود.(به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ سونی در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی 3 ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ 118 دارد.

رفع خرابی تصویر در لپ تاپ های SONY بدون باز کردن دستگاه: مشکل خرابی تصویر در لپ تاپ سونی را بذدن باز کردن می توان انجام داد. البته این روش، تضمین 100 درصد برای رفع عیب تصویر لپ تاپ شما ارایه نمی دهد و در صورت نیاز دستگاه باز شده و عیب آن 100 درصد برطرف می شود، استفاده از این روش بسیار مفید است  به ویژه اینکه گاهی اوقات ممکن است شما نیاز فوری به اطلاعات داخل لپ تاپ خود داشته باشید.

مرکز لپ تاپ 118 یکی از مجهزترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر انواع قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری باتجربه ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ سونی و تعمیر قاب لپ تاپ سونی و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

ریختن مایعات بر روی نمایشگر لپ تاپ SONY

عیب یابی نمایشگر(خرابی در حتفظه RAM، خرابی در کارت گرافیک، خرابی در مادر برد، خطوط رنگی در صفحه نمایش، خطوط چشمک زن افقی )

رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ سونی ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ SONY، فیش تغذیه و … )

تعویض انواع چیپ ( Southbridge, Northbridge , VGA ) لپ تاپ SONY

رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ سونی، رابط اتصال صفحه کلید سونی، ریختن مایعات بر روی کیبورد)

عیب یابی مادر برد و ریز پردازنده: مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ118 با  مهمترین عیوب مادر برد و ریز پردازنده کاملا مسلط بوده  با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ SONY شما را انجام می دهند.

مشکلات مربوط به فن و خنک سازی سیستم: اگر احساس می کنید لپ تاپ سونی شما داغ است و بدون هیچ پیغامی خاموش می شود ممکن است مشکلی در فن و قطعات مربوط به آن پدید آمده باشد. گاهی اوقات ممکن است بتوانید از طریق دریچه ی مشبک زیر لپ تاپ، فن را مشاهده نمایید، اگر فن نمی چرخد احتمالا معیوب بوده و برای جلوگیری از اتفاقات بعدی دستگاه را تعمیر کنید

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ SONY
رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ SONY
رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ SONY
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ SONY

باز کردن قفل انواع لپ تاپ سونی یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ SONY

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند. مهندسین سخت افزار ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ 118 به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی کتبی و رسمی می‌نماید.

سونی یا VAIO

کمپانی سونی از سال 1996 در حال تولید کامپیوترهای شخصی با نام تجاری VAIO است و از همان زمان، علاقه مندان و کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده. کیفیت بالای ساخت محصولات و همچنین استفاده از فناوری های روز مانند صفحه نمایش های HD و Full DH و…، باعث جذب کاربران و همچنین بالا بردن سطح توقعات طرفداران این کمپانی شده است. در اوایل فوریه سال 2014 سونی به علت کاهش میزان فروش محصولاتش و همچنین برای تمرکز بیشتر بر روی تولیدات دیگر، امتیاز تولید محصولات وایو را به یک شرکت ژاپنی واگذار کرد و آن شرکت اعلام کرد که لپ تاپ‌های وایو از این به بعد با همان نام تجاری اما فقط برای استفاده در کشور ژاپن تولید خواهند شد.

خدمات تعمیر لپ تاپ سونی مرکز تعمیرات لپ تاپ 118

قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ سونی

تعمیر مادربرد لپ تاپ های سونی حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند در این مرکز قابل تعمیر می باشد

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ سونی  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور سونی

تعمیرات تخصصی لپ تاپ سونی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW ، تضمینی و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ سونی از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

تعمیر لولاهای قاب لپ تاپ سونی و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ SONY در هر مدل

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ SONY در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ سونی ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد را با هماهنگی  و فاکتور کتبی و رسمی انجام میشود. تعویض مادربرد لپ تاپ های سونی فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

خدمات تعویضی بخش تعمیر لپ تاپ سونی مرکز تعمیرات لپ تاپ 118

تعویض و ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ SONY

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ SONY

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ SONY

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ SONY

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ SONY

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ SONY

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ SONY

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ SONY

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

تعویض انواع هارد لپ تاپ SONY

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ SONY

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  SONY

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ SONY

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ SONY

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ SONY

تعویض مادربرد لپ تاپ SONY

تعویض LED شکسته لپ تاپ SONY

تعویض انواع وب کم لپ تاپ SONY

برچسب های تعمیر لپ تاپ سونی

نمایندگی سونی / نمایندگی sony  / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی sony  / نمایندگی اصلی سونی / نمایندگی اصلی sony  / نمایندگی تعمیرات سونی / نمایندگی تعمیرات sony / نمایندگی تعمیر سونی / نمایندگی تعمیر sony  / نمایندگی تعمیرات تخصصی سونی/ نمایندگی تعمیرات تخصصی  sony / نمایندگی تعمیر تخصصی سونی/ نمایندگی تعمیر تخصصی  sony / نمایندگی خدمات پس از فروش سونی/ نمایندگی خدمات پس از فروش  sony / نمایندگی رسمی فروش سونی / نمایندگی رسمی فروش sony  / نمایندگی اصلی فروش سونی / نمایندگی اصلی فروش sony  / فروش دستگاه  با گارانتی اصلی / فروش  sony با گارانتی اصلی / تعمیرات لپ تاپ سونی / تعمیرات لپ تاپ sony / تعمیرگاه مجاز سونی / تعمیرگاه مجاز sony / نمایندگی مجاز سونی / نمایندگی مجاز sony / نمایندگی تعمیرات مجاز سونی / نمایندگی تعمیرات مجاز sony

نمایندگی سونی,نمایندگی sony,نمایندگی رسمی سونی,نمایندگی رسمی sony vaio,تعمیر لپ تاپ سونی,تعمیر لپ تاپ sony,تعمیر لپ تاپ سونی وایو,تعمیرگاه تخصصی سونی,آدرس نمایندگی سونی,آدرس نمایندگی سونی وایو,چیپ گرافیک سونی,نمایندگی اصلی سونی,نمایندگی مرکزی سونی,وب سایت سونی,خدمات سونی,درایور لپ تاپ سونی,تعمیرگاه سونی,تعمیرگاه مجاز سونی,تعمیر لپ تاپ,تعمیر لپتاپ

خدمات تعویضی بخش تعمیرات لپ تاپ  SONY در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118:

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ SONY

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ SONY

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ SONY

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ SONY

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ SONY

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ

تعویض مادربرد لپ تاپ SONY

تعویض LED شکسته لپ تاپ SONY

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ SONY

تعویض انواع هارد لپ تاپ SONY

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ اچ پی

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  SONY

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ SONY

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ SONY

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ SONY

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ SONY

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

و… .

 

تعمیر لپ تاپ وایو تعمیرات لپ تاپ vaio
تعمیرات لپ تاپ وایو تعمیر لپ تاپ vaio
تعمیر لپ تاپ وایو تعمیرات لپ تاپ وایو
تعمیر لپ تاپ سونی وایو

تعمیر لپ تاپ سونی

به هر دلیلی با ما تماس بگیرید خوشحال خواهیم شد.

تعمیرات لپ تاپ SONY