66760314 - خیابان انقلاب،بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه
تعمیر لپ تاپ توشیبا تعمیرات لپ تاپ toshiba

تعمیر لپ تاپ توشیبا

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ توشیبا توانایی تعمیر انواع لپ تاپ Toshibaرا دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های Toshiba در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ توشیبا لپ تاپ 118 با استفاده از باسابقه ترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار و فارغ التحصیل از برترین دانشگاه های کشور و  قطعات اورجینال لپ تاپ توشیبا و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ Toshiba در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی vsld , کتبی صورت می پذیرد. در حال حاضر لپ تاپ‌های Toshiba به دلیل ویژگی‌های بی نظیری که دارند از قبیل ساختار، قیمت مناسب و کیفیت بالا، با استقبال زیادی از سوی کاربران ایرانی روبرو شده‌اند؛ ازین رو، مراکز غیرمجاز بسیاری از این فرصت استفاده کرده و با ارائه خدمات غیرتخصصی و نامناسب، بازار خدمات پس از فروش لپ تاپ توشیبا را در دست گرفته‌اند. حضور مهندسین باتجربه و زبده و استفاده از قطعات اورجینال در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ توشیبا خود را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز گردند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ 118 به دلیل اطمینان از سابقه و دانش کادر فنی خود تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی رسمی و کتبی می‌نماید.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا
تعمیرات-لپ-تاپ-تعمیر-لپ-تاپ

قطعات لپ تاپ توشیببا

تعمیرات تخصصی لپ تاپ تعمیر لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ تعمیر سخت افزار لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ سخت افزاری Toshiba

تعمیر لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ تعمیر laptop

تعمیرات نرم افزاری Toshiba

قطعات استفاده شده در امر تعمیرات لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 کاملا اورجینال و تایید شده ی شرکت Toshiba با بهترین قیمت و ضمانت صورت می پذیرد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 اورجینال لپ تاپ Toshiba بوده و دارای گارانتی رسمی و کتبی می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ 118 همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال و مهندسین با تجربه نرم افزار صورت می پذیرد. چرا که بسیاری از اشکالات ایجاد شده در لپ تاپ توشیبا نرم افزاری بوده و نیازی به باز شدن دستگاه جز در موارد نیاز(ضربه فیزیکی، آبخوردگی و…) نمی باشد. تعمیرات نرم افزاری شامل ترمیم بوت، ارتقاء بایوس، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصص، افزایش بهره وری سیستم ، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکز لپ تاپ 118 صورت می پذیرد.

مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و بروز مانند دستگاه های تعویض چیپ (BGA) و تکنسین های با سابقه و کار آزموده در امر تعمیر، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپتوشیبا شما می باشد. با توجه به حساس بودن تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ توشیبا و حساس بودن باز شدن دستگاه حتما باید توسط تجهیزات پیشرفته و افراد با تجربه صورت پذیرد که در بخش تعمیرات لپ تاپ Toshiba، مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 کلیه ی تعمیرات سخت افزاری با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مهندسین سخت افزار و فارغ التحصیل از برترین دانشگاه های کشور صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. بخش تعمیر لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات انواع برندهای لپ تاپ توشیبا شما را دارا می باشد.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ توشیبا toshiba

خدمات تعمیرات لپ تاپ توشیبا (Toshiba):

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 مجهزترین مرکز در امور تعمیرات لپ تاپ توشیبا که تعمیرات خود را استفاده از با دستگاه های پیشرفته و بهترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار کشور انجام می دهد. این مرکز توانایی تعمیر انواع لپ تاپ توشیبا را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های TOSHIBA در واحد تخصصی تعمیراتلپ تاپ 118 با استفاده از بهترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار و قطعات اورجینال لپ تاپ TOSHIBA و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ TOSHIBA در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی انجام می دهد. با توجه به گیفیت بالای لپ تاپ های توشیبا و ساختار حساس آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص و کار آزموده است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، به دستگاه آسیب دیگری ایجاد نشود و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را همراه با گارانتی رسمی و کتبی ارائه نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد.

تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ تعمیر laptop

روند تعمیر لپ تاپ در تعمیرات لپ تاپ 118

دریافت لپ تاپ و ارایه رسید

ابتدا لپ تاپ توشیبا تعمیری مشتری دریافت و رسید آن به مشتری ارایه می شود. همچنین شما می توانید از طریق پیک موتوری و یا پست دستگاه خود را برای تعمیر بفرستید. در این صورت در زمان تحویل دستگاه به اپراتورهای شرکت با شما تماس گرفته می شود. و رسید رسمی به شما ارائه می شود.

بازبینی دستگاه و اعلام هزینه ( رایگان )

پس از دریافت لپ تاپ توشیبا، مشکل آن بررسی شده و ایراد آن به همراه هزینه تعمیر به مشتری اعلام میگردد. در صورت موافقت مشتری دستگاه وی تعمیر می شود و در صورت عدم تعمیر یا تمایل مشتری به تعمیر برخلاف دیگر مراکز هیچ هزینه ای بابت عیب یابی از مشتری دریافت نمیگردد.

اعلام تعمیر و ارایه دستگاه به مشتری

پس از مشخص شدن وضعیت تعمیری دستگاه تعمیر یا عدم تعمیر آن به مشتری اعلام می شود و مشتری می تواند برای دریافت لپ تاپ توشیبا به مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 مراجعه نماید. همچنین امکان ارسال دستگاه از طریق پست یا پیک برای مشتریان مقدور می باشد. هزینه ی تعمیر دستگاه پس از تعمیر لپ تاپ از مشتری دریافت میگردد و پیش از تعمیر لپ تاپ نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری نمی باشد.

خدمات بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118:

تمامی لپ تاپ های توشیبا مشتریان به محض دریافت رسید شده  و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و دستگاه شما در سریعترین زمان تعمیر می شود.

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ توشیبا خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر 72 ساعت  تحویل داده میشود.(به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ Toshiba در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی 3 ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ 118 دارد.

رفع خرابی تصویر در لپ تاپ های توشیبا بدون باز کردن دستگاه: مشکل خرابی تصویر در لپ تاپ Toshiba را بدون باز کردن می توان انجام داد. البته این روش، تضمین 100 درصد برای رفع عیب تصویر لپ تاپ شما ارایه نمی دهد و در صورت نیاز دستگاه باز شده و عیب آن 100 درصد برطرف می شود، استفاده از این روش بسیار مفید است  به ویژه اینکه گاهی اوقات ممکن است شما نیاز فوری به اطلاعات داخل لپ تاپ خود داشته باشید.

تعویض انواع چیپ ( Southbridge, Northbridge , VGA ) لپ تاپ توشیبا

ریختن مایعات بر روی نمایشگر لپ تاپ Toshiba

عیب یابی نمایشگر(خرابی در حتفظه RAM، خرابی در کارت گرافیک، خرابی در مادر برد، خطوط رنگی در صفحه نمایش، خطوط چشمک زن افقی )

رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ توشیبا ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ Toshiba، فیش تغذیه و … )

باز کردن قفل انواع لپ تاپ توشیبا یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ توشیبا، رابط اتصال صفحه کلید توشیبا، ریختن مایعات بر روی کیبورد)

عیب یابی مادر برد و ریز پردازنده: مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ118 با  مهمترین عیوب مادر برد و ریز پردازنده کاملا مسلط بوده  با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ Toshiba شما را انجام می دهند.

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند. مهندسین سخت افزار ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد. و در صورت نیاز چیپ گرافیکی را با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می دهند.

مشکلات مربوط به فن و خنک سازی سیستم: اگر احساس می کنید لپ تاپ توشیبا شما داغ است و بدون هیچ پیغامی خاموش می شود ممکن است مشکلی در فن و قطعات مربوط به آن پدید آمده باشد. گاهی اوقات ممکن است بتوانید از طریق دریچه ی مشبک زیر لپ تاپ، فن را مشاهده نمایید، اگر فن نمی چرخد احتمالا معیوب بوده و برای جلوگیری از اتفاقات بعدی دستگاه را تعمیر کنید

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ Toshiba

رفع خرابی USB

مرکز لپ تاپ 118 یکی از مجهزترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ Toshiba و تعمیر قاب لپ تاپ Toshiba و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

 

تعمیر لپ تاپ توشیبا toshiba
تعمیرات لپ تاپ توشیبا toshiba
لپ تاپ توشیبا مدل Satellite S50-B-11J

کمپانی توشیبا در راستای قدم نهادن در میدان رقابت لپ تاپ های باریک و سبک امروزی، تولید خانواده Satellite S50 را در سال های اخیر آغاز کرد. این لپ تاپ کیفیت ساخت خوبی دارند و طراحی آنها نیز بسیار بهینه است. تمامی خانواده Satellite S50 از پردازنده های مرکزی نسل چهارم کمپانی اینتل و پردازنده های گرافیکی AMD استفاده می کنند. این لپ تاپ های مالتی مدیا مناسب انجام امور روزانه و تا حدودی کارهای گرافیکی و تماشای فیلم نیز هست.

مشخصات فیزیکی ابعاد: 19.9 × 261 × 380 میلی‌متر – 2.08 کیلوگرم

صفحه نمایش 15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920×1080

پردازنده مرکزی Intel Core i7 4500U 1.80GHz up to 3.00 GHz

حافظه RAM ظرفیت: 8 گیگابایت – نوع: DDR3

پردازنده گرافیکی AMD Radeon R7 M260 2GB

امکانات فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port

سایر مشخصات – باتری 4 سلولی – Microsoft Windows 8.1

حافظه داخلی ظرفیت: یک ترابایت – نوع: هارد دیسک – مشخصات: 5400RPM

خدمات تعویضی بخش تعمیرات لپ تاپ TOSHIBA در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118

تعویض مادربرد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ TOSHIBA

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ TOSHIBA

تعویض LED شکسته لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ TOSHIBA

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ TOSHIBA

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ TOSHIBA

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ TOSHIBA

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

تعویض انواع هارد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ Toshiba

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  TOSHIBA

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ TOSHIBA

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ H

برخی خدمات لپ تاپ توشیبا مرکز تعمیرات لپ تاپ 118
قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ توشیبا

تعمیرات تخصصی لپ تاپ توشیبا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیر مادربرد لپ تاپ های توشیبا حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند در این مرکز قابل تعمیر می باشد

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد را با هماهنگی  و فاکتور کتبی و رسمی انجام میشود. تعویض مادربرد لپ تاپ های توشیبا فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW ، تضمینی و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ توشیبا  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور توشیبا

تعمیر لولاهای قاب لپ تاپ توشیبا و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ TOSHIBA در هر مدل

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ TOSHIBA در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ توشیبا از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

برچسب های تعمیر لپ تاپ TOSHIBA

Toshiba Hard Disk Repair
Toshiba labtop Repair
Toshiba Laptop
Toshiba Laptop Drive Repair
Toshiba Laptop Frame Repair
Toshiba Laptop Hinge Repair
Toshiba Laptop Repair
Toshiba Notebook

تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر لپ تاپ توشیبا ، سرویس لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات نوت بوک توشیبا ، تعمیرات تخصصی لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات تخصصی نوت بوک توشیبا ، تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک توشیبا ، تعمیر نوت بوک توشیبا ، تعمیرات تبلت توشیبا ، تعمیر تبلت توشیبا ، تعمیرات تبلت Toshiba ، تعمیر تبلت Toshiba ، تعویض چیپ گرافیک ، تعویض چیپست گرافیک ، تعویض چیپ اصلی ، تعویض چیپست اصلی ، تعمیر فن لپ تاپ توشیبا ، تعمیر کیبرد لپ تاپ توشیبا ، تعمیر ال سی دی لپ تاپ توشیبا ، تعمیر ال ای دی لپ تاپ توشیبا ، تعویض ال ای دی لپ تاپ توشیبا ، تعویض ال سی دی لپ تاپ توشیبا، تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا، تعمیر مادربرد لپ تاپ توشیبا، تعویض مادربرد لپ تاپ توشیبا، تعویض جک برق لپ تاپ توشیبا، تعمیر پاور لپ تاپ توشیبا،تعمیرات لپ تاپ Toshiba،تعمیر لپ تاپ Toshiba،تعمیرات نوت بوک Toshiba،تعمیر نوت بوک Toshiba،نمایندگی توشیبا،نمایندگی لپ تاپ توشیبا ، نمایندگی انحصاری توشیبا ، نمایندگی انحصاری لپ تاپ توشیبا ، نماینده انحصاری توشیبا ، نماینده انحصاری لپ تاپ توشیبا ، نمایندگی Toshiba ، نمایندگی لپ تاپ Toshiba ، نمایندگی انحصاری Toshiba ، نمایندگی انحصاری لپ تاپ Toshiba ، نماینده انحصاری Toshiba ، نماینده انحصاری لپ تاپ Toshiba،توشیبا سرویس
Toshiba Notebook Frame Repair
Toshiba Notebook Hinge Repair
Toshiba Notebook Repair
تعمیر آداپتور لپ تاپ توشیبا
تعمیر شارژر لپ تاپ توشیبا
تعمیر صفحه نمایش LCD لپ تاپ توشیبا
تعمیر صفحه نمایش LED لپ تاپ توشیبا
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ توشیبا
تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا
تعمیر قاب نوت بوک توشیبا
تعمیر لب تاپ Toshiba
تعمیر لب تاپ توشیبا
تعمیر لبتاپ Toshiba
تعمیر لبتاپ توشیبا
تعمیر لپ تاپ Toshiba
تعمیر لپ تاپ توشیبا
تعمیر لپتاپ Toshiba
تعمیر لپتاپ توشیبا
تعمیر لولای شکسته لپ تاپ توشیبا
تعمیر لولای شکسته نوت بوک توشیبا
تعمیر مانیتور LCD لپ تاپ توشیبا
تعمیر مانیتور LED لپ تاپ توشیبا
تعمیر مانیتور لپ تاپ توشیبا
تعمیر نوت بوک Toshiba
تعمیر نوت بوک توشیبا
تعمیر هارد دیسک توشیبا
تعمیر هارددیسک توشیبا
تعمیرات صفحه نمایش LCD لپ تاپ توشیبا
تعمیرات صفحه نمایش LED لپ تاپ توشیبا
تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ توشیبا
تعمیرات لب تاپ Toshiba
تعمیرات لب تاپ توشیبا
تعمیرات لبتاپ Toshiba
تعمیرات لبتاپ توشیبا
تعمیرات لپ تاپ Toshiba
تعمیرات لپ تاپ توشیبا
تعمیرات لپتاپ Toshiba
تعمیرات لپتاپ توشیبا

تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ توشیبا / تعمیرات صفحه نمایش نوت بوک توشیبا

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ توشیبا / تعمیرات کارت گرافیک نوت بوک توشیبا

تعمیرات کی برد لپ تاپ توشیبا / تعمیرات کی برد نوت بوک توشیبا

تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ توشیبا / تعمیرات صفحه لمسی نوت بوک توشیبا

ارتقاء لپ تاپ توشیبا / ارتقاء نوت بوک توشیبا

تعمیرات درایو لپ تاپ توشیبا / تعمیرات درایو نوت بوک توشیبا

تعمیرات هارد لپ تاپ توشیبا / تعمیرات هارد نوت بوک توشیبا

تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ توشیبا / تعمیرات قاب شکسته نوت بوک توشیبا

تعمیرات بلندگو لپ تاپ توشیبا / تعمیرات بلندگو نوت بوک توشیبا

تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ توشیبا / تعمیرات لولای شکسته نوت بوک توشیبا

تعمیرات مانیتور LCD لپ تاپ توشیبا
تعمیرات مانیتور LED لپ تاپ توشیبا
تعمیرات مانیتور لپ تاپ توشیبا
تعمیرات نوت بوک Toshiba
تعمیرات نوت بوک توشیبا
تعمیرات هارد دیسک توشیبا
تعمیرات هارددیسک توشیبا

خدمات تعویضی بخش تعمیرات لپ تاپ توشیبا در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118:

تعویض LED شکسته لپ تاپ توشیبا

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ توشیبا

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ j,adfh

تعویض مادربرد لپ تاپ توشیبا

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ توشیبا

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ توشیبا

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ توشیبا

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ توشیبا

تعویض انواع هارد لپ تاپ توشیبا

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ توشیبا

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  توشیبا

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ توشیبا

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ توشیبا

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ توشیبا

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT لپ تاپ توشیبا

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ توشیبا

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ توشیبا

و… .

 

تعمیر لپ تاپ توشیبا

به هر دلیلی با ما تماس بگیرید خوشحال خواهیم شد.

تعمیرات لپ تاپ TOSHIBA