62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تعمیر لپ تاپ توشیبا

تعمیرات تخصصی لپ تاپ توشیبا

فرآیند تعمیرات لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی لپ تاپ توشیبا ، فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

مشاوره کارشناسان

کارشناسان مجموعه با راهنمایی و مشاوره ابتدایی، راهکارها و پیشنهادات لازم را جهت برطرف نمودن ایراد لپ تاپ ارائه می نمایند اگر مشکل برطرف نشد لپ تاپ توشیبا جهت بررسی به تعمیرگاه تحویل یا ارسال گردیده تا فرآیند پذیرش دستگاه طی گردد.
تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی لپ تاپ توشیبا ، فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

بررسی و اعلام هزینه

در این مرحله لپ تاپ بصورت رایگان مورد بررسی قرار می گیرد و با یافتن ایراد و مشکل، هزینه تعمیرات لپ تاپ توشیبا به مشتری اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، لپ تاپ توشیبا وارد فرآیند تعمیرات گردد در غیر این صورت لپ تاپ توشیبا به مشتری بازگردانده می شود.
تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی لپ تاپ توشیبا ، فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ توشیبا

تعمیرکاران و مهندسان مجموعه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ توشیبا، سعی در تعمیر قطعات دستگاه می نمایند. در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد تعمیرکاران مرکز مجبور به تعویض قطعه با نسخه اصلی و اورجینال می باشند.
تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی لپ تاپ توشیبا ، فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

تحویل لپ تاپ به مشتری

پس از اینکه تعمیرات لپ تاپ توشیبا به پایان رسید در این مرحله دستگاه مورد بررسی مجدد قرار گرفته تا عاری از هرگونه عیب و ایراد باشد پس از این فرآیند با مشتری تماس گرفته تا جهت دریافت لپ تاپ و گارانتی کتبی تعمیرات به مجموعه مراجعت نماید.

چرا کاربران برای تعمیر لپ تاپ توشیبا خود به ما اعتماد می کنند؟

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ توشیبا توانایی تعمیر انواع لپ تاپ Toshibaرا دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های Toshiba در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ توشیبا لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از باسابقه ترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار و فارغ التحصیل از برترین دانشگاه های کشور و  قطعات اورجینال لپ تاپ توشیبا و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ Toshiba در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی vsld , کتبی صورت می پذیرد. در حال حاضر لپ تاپ‌های Toshiba به دلیل ویژگی‌های بی نظیری که دارند از قبیل ساختار، قیمت مناسب و کیفیت بالا، با استقبال زیادی از سوی کاربران ایرانی روبرو شده‌اند؛ ازین رو، مراکز غیرمجاز بسیاری از این فرصت استفاده کرده و با ارائه خدمات غیرتخصصی و نامناسب، بازار خدمات پس از فروش لپ تاپ توشیبا را در دست گرفته‌اند.

حضور مهندسین باتجربه و زبده و استفاده از قطعات اورجینال در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ توشیبا خود را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز گردند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ ۱۱۸ به دلیل اطمینان از سابقه و دانش کادر فنی خود تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی رسمی و کتبی می‌نماید.

خدمات تعمیرات لپ تاپ توشیبا

تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی لپ تاپ توشیبا ، فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

تعمیرات سخت افزار لپ تاپ توشیبا

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بکارگیری ابزارآلات بروز و مهندسان مجرب، مکانی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ توشیبا شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری توشیبا با استفاده از قطعات اصلی لپ تاپ صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA با آخرین متدها استفاده می گردد قابل ذکر است که این مرکز توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری توشیبا را دارا می باشد.
تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ توشیبا ، تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی نرم افزار لپ تاپ توشیبا ، ویروس کشی لپ تاپ توشیبا

تعمیرات نرم افزار لپ تاپ توشیبا

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ توشیبا در واحد تعمیر لپ تاپ توشیبا به صورت تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال صورت انجام می شود. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصص، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی این واحد تعمیرات می باشد.
تعمیر لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات لپ تاپ توشیبا ، تعمیر تخصصی لپ تاپ توشیبا ، فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

فروش قطعات لپ تاپ توشیبا

این مجموعه با داشتن کارشناسانی مجرب اقدام به فروش قطعات اورجینال تعمیرات لپ تاپ توشیبا نموده است. کلیه قطعات استفاده شده در واحد تعمیر لپ تاپ توشیبا از نوع اصلی و اورجینال بوده و تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول داشته تا بالاترین کیفیت را ارائه نماید.

مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ مجهزترین مرکز در امور تعمیرات لپ تاپ توشیبا که تعمیرات خود را استفاده از با دستگاه های پیشرفته و بهترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار کشور انجام می دهد. این مرکز توانایی تعمیر انواع لپ تاپ توشیبا را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های TOSHIBA در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از بهترین مهندسین سخت افزار و نرم افزار و قطعات اورجینال لپ تاپ TOSHIBA و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ TOSHIBA در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی انجام می دهد. با توجه به گیفیت بالای لپ تاپ های توشیبا و ساختار حساس آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین باتجربه، متخصص و کار آزموده است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، به دستگاه آسیب دیگری ایجاد نشود و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را همراه با گارانتی رسمی و کتبی ارائه نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی ارائه می‌گردد.

قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ توشیبا

تعمیرات تخصصی لپ تاپ توشیبا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیر مادربرد لپ تاپ های توشیبا حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند در این مرکز قابل تعمیر می باشد

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد را با هماهنگی  و فاکتور کتبی و رسمی انجام میشود. تعویض مادربرد لپ تاپ های توشیبا فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW ، تضمینی و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ توشیبا  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور توشیبا

تعمیر لولاهای قاب لپ تاپ توشیبا و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ TOSHIBA در هر مدل

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ TOSHIBA در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ توشیبا از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

تمامی لپ تاپ های توشیبا مشتریان به محض دریافت رسید شده  و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و دستگاه شما در سریعترین زمان تعمیر می شود.

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ توشیبا خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر ۷۲ ساعت  تحویل داده میشود.(به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ Toshiba در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی ۳ ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ ۱۱۸ دارد.

رفع خرابی تصویر در لپ تاپ های توشیبا بدون باز کردن دستگاه: مشکل خرابی تصویر در لپ تاپ Toshiba را بدون باز کردن می توان انجام داد. البته این روش، تضمین ۱۰۰ درصد برای رفع عیب تصویر لپ تاپ شما ارایه نمی دهد و در صورت نیاز دستگاه باز شده و عیب آن ۱۰۰ درصد برطرف می شود، استفاده از این روش بسیار مفید است  به ویژه اینکه گاهی اوقات ممکن است شما نیاز فوری به اطلاعات داخل لپ تاپ خود داشته باشید.

تعویض انواع چیپ ( Southbridge, Northbridge , VGA ) لپ تاپ توشیبا

ریختن مایعات بر روی نمایشگر لپ تاپ Toshiba

عیب یابی نمایشگر(خرابی در حتفظه RAM، خرابی در کارت گرافیک، خرابی در مادر برد، خطوط رنگی در صفحه نمایش، خطوط چشمک زن افقی )

رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ توشیبا ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ Toshiba، فیش تغذیه و … )

باز کردن قفل انواع لپ تاپ توشیبا یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ توشیبا، رابط اتصال صفحه کلید توشیبا، ریختن مایعات بر روی کیبورد)

عیب یابی مادر برد و ریز پردازنده: مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ۱۱۸ با  مهمترین عیوب مادر برد و ریز پردازنده کاملا مسلط بوده  با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ Toshiba شما را انجام می دهند.

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد مهندسین سخت افزار مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند. مهندسین سخت افزار ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد. و در صورت نیاز چیپ گرافیکی را با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می دهند.

مشکلات مربوط به فن و خنک سازی سیستم: اگر احساس می کنید لپ تاپ توشیبا شما داغ است و بدون هیچ پیغامی خاموش می شود ممکن است مشکلی در فن و قطعات مربوط به آن پدید آمده باشد. گاهی اوقات ممکن است بتوانید از طریق دریچه ی مشبک زیر لپ تاپ، فن را مشاهده نمایید، اگر فن نمی چرخد احتمالا معیوب بوده و برای جلوگیری از اتفاقات بعدی دستگاه را تعمیر کنید

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ Toshiba
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ Toshiba

رفع خرابی USB

مرکز لپ تاپ ۱۱۸ یکی از مجهزترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ Toshiba و تعمیر قاب لپ تاپ Toshiba و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

تعویض مادربرد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ TOSHIBA

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ TOSHIBA

تعویض LED شکسته لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ TOSHIBA

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ TOSHIBA

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ TOSHIBA

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ TOSHIBA

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

تعویض انواع هارد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ Toshiba

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  TOSHIBA

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ TOSHIBA

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ H

تعویض مادربرد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ TOSHIBA

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ TOSHIBA

تعویض LED شکسته لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ TOSHIBA

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ TOSHIBA

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ TOSHIBA

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ TOSHIBA

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

تعویض انواع هارد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض برد مدار معکوس گر(Inverter Board) لپ تاپ Toshiba

تعویض نمایشگر (Lcd, led) لپ تاپ  TOSHIBA

تعویض انواع کیبورد لپ تاپ TOSHIBA

تعویض انواع باتری(LiIon, Li-Po, Thin Film Lithium-Ion و… )لپ تاپ TOSHIBA

تعویض باتری  CMOSلپ تاپ H