62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس

فرآیند تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس ، فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

مشاوره کارشناسان

کارشناسان مجموعه با راهنمایی و مشاوره ابتدایی، راهکارها و پیشنهادات لازم را جهت برطرف نمودن ایراد ارائه می دهند در غیر این صورت لپ تاپ جهت بررسی به تعمیرگاه تحویل و ارسال گردیده تا فرآیند پذیرش دستگاه طی گردد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس ، فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

بررسی و اعلام هزینه

در این مرحله لپ تاپ بصورت رایگان مورد بررسی قرار می گیرد و با یافتن ایراد و مشکل، هزینه تعمیرات به مشتری اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، لپ تاپ وارد فرآیند تعمیرات گردد در غیر این صورت لپ تاپ به مشتری بازگردانده می شود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس ، فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ

تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ، سعی در تعمیر قطعات دستگاه می نمایند و در صورتی که قطعه دچار ایرادی غیر قابل تعمیر شده باشد مجبور به تعویض آن نموده که قطعه تعویضی نیز از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس ، فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

تحویل لپ تاپ به مشتری

پس از اینکه تعمیرات لپ تاپ به پایان رسید در این مرحله دستگاه مورد تست و بررسی مجدد قرار می گیرد تا عاری از هرگونه نقص و عیب باشد پس از این پروسه با مشتری تماس گرفته تا جهت دریافت لپ تاپ و گارانتی کتبی تعمیرات به مجموعه مراجعت نماید.

چرا باید تعمیر لپ تاپ ایسوس خود را به ما بسپارید؟

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ ایسوس توانایی تعمیر انواع لپ تاپ ایسوس را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های ایسوس در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسوس لپ تاپ ۱۱۸ با استفاده از زبده ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ ایسوس و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ Asus در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. در حال حاضر لپ تاپ‌های ایسوس به دلیل ویژگی‌های بی نظیری که دارند از قبیل ساختار، قیمت و کیفیت مناسب، با استقبال زیادی از سوی کاربران ایرانی روبرو شده‌اند؛ ازین رو، مراکز غیرمجاز بسیاری از این فرصت استفاده کرده و با ارائه خدمات غیرتخصصی و نامناسب، بازار خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسوس را در دست گرفته‌اند. حضور مهندسین باتجربه و زبده و استفاده از قطعات اورجینال در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ ایسوس خود را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز گردند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ ۱۱۸ به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می‌نماید.

خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس ، فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزار لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محل مناسبی برای تعمیرات لپ تاپ ایسوس شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری ایسوس با استفاده از قطعات اورجینال صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می گردد. توانایی در تعمیر انواع ایرادات سخت افزاری ایسوس از ویژگی های ما می باشد.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس ، تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی نرم افزار لپ تاپ ایسوس ، ویروس کشی لپ تاپ ایسوس

تعمیرات نرم افزار لپ تاپ ایسوس

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ ایسوس در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال صورت می پذیرد. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصصی، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی است که در مرکز لپ تاپ ۱۱۸ صورت می پذیرد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس ، فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

فروش قطعات لپ تاپ ایسوس

فروش قطعات اورجینال تعمیرات لپ تاپ ایسوس در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بهترین قیمت و ضمانت صورت می پذیرد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اورجینال بوده و دارای ضمانت می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

همانطور که در بالا مطالعه نمودید فرآیند و پروسه تعمیرات لپ تاپ ایسوس در مرکز تابع گام های مختلفی است که با نظم و دقت در کنار سرعت انجام می گیرد. طی نمودن این فرآیند باعث شده است که کاربران بیش از پیش به خدمات ارائه شده توسط مرکز اعتماد کنند. در این فرآیند کارشناسان تعمیرات مشاوره حضوری با مشتری را در مورد اختلالات ایجاد شده و چگونگی تعمیر لپ تاپ ایسوس را انجام می دهند و با پرسیدن پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه از سوی کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسوس اولین گام جهت برطرف شدن این عیب ها برداشته می شود. پس از این فرآیند  اقدامات ابتدایی را با مشتری در میان گذاشته تا پس از تایید و رضایت وی، فرایند تعمیرات آغاز شود. پس از شروع اگر نیاز به تعویض قطعه ای مشاهده گردد، با مشتری تماس گرفته تا اجازه تعویض قطعه از وی کسب گردد. وقتی فرآیند تعمیرات لپ تاپ ایسوس به پایان رسید، تست دستگاه توسطِ مهندس ارشد، با صاحب لپ تاپ انجام گرفته تا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

واحد تعمیرات لپ‌تاپ ایسوس سال‌هاست که فعالیت خود را به منظور ارائه‌ی خدمات پس از فروش محصولات کمپانی بزرگ ایسوس آغاز کرده است. این مرکز قادر به تعمیر و بازیابی تمامی لپ‌تاپ‌های ایسوسی است که به هر دلیل دچار افت عملکرد یا خرابی شده‌اند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ ایسوس بروزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده است تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد.

در واحد تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تمامی قطعات و محصولات با گارانتی اورجینال بوده و با مناسب‌ترین قیمت ارائه میگردد. بعلاوه به شما این اطمینان داده می‌شود که کلیه محصولات عرضه شده در مرکز تعمیرات لپ‌تاپ ایسوس مثل ال‌سی‌دی، سوکت شارژ، قاب و … با درجه کیفی عالی و اورجینال ‌باشد. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس از فروش و مصرف کالاهای تقلبی و کارکرده در حین عملیات تعمیر خودداری کرده که این امر تضمین‌کننده‌ی کیفیت لپ تاپ شما پس از تعمیر خواهد بود.

شرکت ایسوس با نام تجاری ASUS به عنوان یک شرکت چند ملیتی تایوانی در زمینه ی فروش سخت افزار های کامپیوتری فعالیت داشته که دفتر اصلیی آن در تایپه تایوان قرار دارد. این شرکت محصولاتی نظیر سیستم های رو میزی، لپ تاپ، نوت بوک، تلفن همراه، تجهیزات شبکه، مانیتور، پروژکتور، برد اصلی، کارت های گرافیکی، فضای ذخیره سازی اپتیکی، محصولات چند رسانه ای، تجهیزات جانبی، سرور ها، ایستگاه های کاری و تبلت ها را ایجاد میکند.

این شرکت  لقب چهارمین شرکت بزرگ تولید کننده ی سیستم های کامپیوتری را در سال ۲۰۱۵ میلادی به خود اختصاص داد. این شرکت  بین ده شرکت برتر در زمینه ی IT در آسیا مطرح بوده و رتبه ی اول را در زمینه ی فروشش سخت افزار های کامپیوتری به خود اختصاص داده است

اکثرا این شرکت را با نام تجاری ASUS میشناسند. به نقل از خود شرکت، ایسوس نام خود را از کلمه ی Pegasus به معنای اسب بالدار  در افسانه ی یونان گرفته است. تنها چهار حرف آخر این اصطلاح بکار گرفته شد.

تاریخچه

شرکت ایسوس در ۱۹۸۹ میلادی  توسط تی تانگ، تد هسو، ویان هسین  راه اندازی شد. همه ی این افراد قبلا در شرکت ایسر به عنوان مهندس سخت افزار فعالیت داشتند. در این زمان، تایوان سهم قابل ملاحظه ای در حوزه ی شرکت کنندگان سخت افزار های کامپیوتری دارد. شرمت اینتل، پردازنده های خود را برای شرکت هایی نظیر IBM (( در وهله ی اول) تأمین کرده و شرکت های تایوانی باید تقریبا ۶ ماه  پس از ارسال نمونه محصولات خود برایی IBMمنتظر بمانند. به نقل از منابع خبری، ایسوس  یک نمونه برد اصلی را با استفاده از یک پردازنده ی اینتل ۴۸۶ ایجاد نمود ولی در اصل هیچ دسترسی  فیزیکی ای به این پردازنده نداشت. زمانی که ایسوس از اینتل خواست تا یک نمونه پردازنده را برای تست در اختیار این شرکت قرار دهد،  خود اینتل در کار با این برد اصلی به مشکل برخورد. ایسوس این مشکل را برطرف نمود و مشخص شد که برد های اصلی ایسوس بدون نیاز به تغییرات میتوانند به درستی کار کنند. از آن زمان به بعد، ایسوس اقدام به دریافت نمونه های مهندسی اینتل میکند.

در سپتامبر ۲۰۰۵ میلادی، شرکت ایسوس اولین کارت توسعه گر PhysX را معرفی کرد. در دسامبر ۲۰۰۵ میلادی، ایسوس وارد بازار تلویزیون های LCD گردید و اولین مدل خود با نام TLW32001 را ارائه نمود. در ژانویه ی ۲۰۰۶۶ میلادی، این شرکت اعلام کرد که قصد توسعه ی لامبورگینی های سری VX را دارد.

در نهم مارس ۲۰۰۶ میلادی، ایسوس خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان  مدل های Origami مایکروسافت معرفی نمود. در آگوست ۲۰۰۶ میلادی ایسوس به صورت مشترک با شرکت گیگابایت شروع به فعالیت مشترکک نمود. در سپتامبر ۲۰۰۷ میلادی ایسوس از فناوری بلوری پشتیبانی نمود و درایو های رایتر BD-ROM/DVD را عرضهه نمود.

درژانویه ی ۲۰۰۸ میلادی،  به سه شرکت مستقل تقسیم شود: ایسوس، با تمرکز بر کامپیوتر ها و تجهیزات الکترونیکی، Pegatron با تمرکز بر روی تولید برد های اصلی و مؤلفه های آن و unihan با تمرکز بر روی تولیدد محصولات غیر کامپیوتری.

در دسامبر ۲۰۰۸ میلادی، شرکت open handset اعلام کرد که شرکت ایسوس به یکی از ۱۴ عضو جدید سازمان وی مبدل شده است. این اعضاء به توسعه ی دستگاه های اندرویدی میپردازند و نقش قابل ملاحظه ای بر رویی توسعه ی کد های متن با اندروید داشته اند.

در زوئن ۲۰۱۰ میلادی، شرکت ایسوس اقدام به فروش شرکت pegatron نمود. در اکتبر ۲۰۱۰ میلادی، این شرکت و شرکت Garmin به صورت مشترک بر روی اسمارت فون ها کار کردند و البته بعد شرکت Garmin تصمیم گرفت تا ازز ایسوس جدا شده و به صورت مستقل در این زمینه فعالیت نمود. ین دو شرکت یک اسمارت فون با برند Garmin-ASUS را روانه ی بازار نمودند.

در دسامبر ۲۰۱۰ میلادی، ایسوس اقدام به رونمایی از باریک ترین نوت بوک دنیا با نام ASUS U36 نمود که در آن از پردازنده  های ۳ و ۵۵ هسته ای اینتل استفاده شده بود.

در ژانویه ی ۲۰۱۳ میلادی، شرکت ایسوس به دلیل کاهش فروش سیستم های کامپیوتری خود، خط تولید این محصولات را متوقف کرد و  بیشتر به سمت تبلت ها و اولترابوک ها روی آورد.

از سال ۲۰۰۹ میلادی، شرکت ایسوس بیشتر محصولات خود را در کشور های تایوان، مکزیک و جمهوری چک ایجاد میکند. پارک علم و فناوری این شرکت که در شهر سوژو مستقر میباشد، مساحتی بالغ بر ۵۴۰ هزار متر مربع دارد.

محصولات

محصولاتی که این شرکت تولید میکند عبارتند از: محصولات هیبریدی ۲ در ۱، لپ تاپ ها، تبلت ها، کامپیوتر های دسکتاپ، تلفن های همراه، دستیار دیجیتال شخصی، سرور ها، مانیتور، برد اصلی، کارت گرافیکی، کارت صدا، درایو های اپتیکی، تجهیزات شبکه ای، کیس های کامپیوتری، مؤلفه های کامپیوتری و سیستم های خنک سازی کامپیوتری.

 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل‌های اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • تعویض انواع چیپ، رفع مشکلات مدار صدا و مدار LAN، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK
 • رفع مشکلات مدار POWERING، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ سی‌پی‌یو
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
 • تعمیرات لپ‌تاپ در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ
 • بررسی کامل و تعمیر مادربرد لپ‌تاپ ایسوس
  تعمیر مادربرد لپ‌تاپ
  تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوستعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و ..
  تعمیرات تخصصی انواع شارژر و آداپتور لپ تاپ
  تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ‌تاپ
  نصب نرم‌افزارهای متناسب با دستگاه لپ تاپ
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED انواع لپ تاپ
  ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ (مکانیکی و الکترونیکی) …
  تعمیر و بازیابی سیلندر، برد، رفع بدسکتور، بازیابی لطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
  تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ
  نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ
  تعمیرات لپ‌تاپ در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ
  تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ (Modem)
  تعویض انواع چیپ، رفع مشکلات مدار صدا و مدار LAN، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK
  رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ سی‌پی‌یو،
  رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
  و تعمیر، بازسازی و ترمیم بسیاری عیوب دیگر در واحد تعمیرات ایسوس.
  بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها (مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستورها / فت‌ها و … )
  به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ و نیز گشایش قفل لپ تاپ ایسوس یا به اصطلاح برداشتن پسورد
  بررسی همه جانبه‌ی LCD و LED به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و …
  گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در کلیه برندهای لپ تاپ ایسوس
  تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ی لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ
  بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ‌ها (نوت‌بوک‌ها)
  تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ
  بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل‌های اتصال
  کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
  روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
  گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ
  انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ ایسوس

گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال

بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…

روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک

گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل لپ‌تاپ ایسوس در بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب در بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ ایسوس

خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED  انواع لپ‌تاپ ایسوس

ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ ایسوس  (مکانیکی و الکترونیکی)

بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک درواحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ‌تاپ ایسوس (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و… )

تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوس ( مادربورد نوت بوک ایسوس ) به صورت فوق تخصصی و ۱۰۰% تضمینی

تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ ایسوس ( مکانیکی و الکترونیکی ) ، سیلندر ، برد ، رفع بدسکتور ، بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک

تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ ایسوس ( رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی )

تعمیرات باتری لپ تاپ ایسوس ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیرات برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )

باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ ایسوس یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ایسوس ( نوت بوک ایسوس (

تعمیرات مودم لپ تاپ ایسوس و تعویض انواع مودم لپ تاپ ایسوس ( Modem )

تعمیرات گرافیک لپ تاپ ایسوس و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ ایسوس ( VGA )

ارائه خدمات تخصصی تعمیرات LCD لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات LED لپ تاپ ایسوس و تعویض LCD و LED لپ تاپ ایسوس ( نوت بوک ایسوس )

تعمیرات شارژر لپ تاپ ایسوس ( آداپتور لپ تاپ ایسوس )

تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسوس و تعویض کیبورد انواع لپ تاپ ایسوس ( نوت بوک ایسوس )

تعمیرات وایرلس لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات بلوتوث لپ تاپ ایسوس و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسوس ( WIFI , BT )

تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ ایسوس و همچنین تعویض قاب و لولای شکسته انواع لپ تاپ ایسوس

نصب ویندوز ایسوس ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) ، رفع مشکلات مدار SOUND و مدار LAN ، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK ، رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU ، رفع مشکلات مدار باک شارژر ، گرافیگ ، چیپ شمالی و جنوبی و همچنین جریان کشی

سرویس کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ ایسوس که عبارت است از :

تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … (
تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ های ایسوس ( نوت بوک های ایسوس (
تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان لپ تاپ های ایسوس ( نوت بوک های ایسوس (
بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربورد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینک ( خنک کننده سی پی یو ) پردازنده و کارت گرافیک
تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ ایسوس
انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای لپ تاپ
انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در لپ تاپ ایسوس
شما می توانید از طریق مشاوره آنلاین و یا تماس با بخش فنی از مشکل دستگاه خود و هزینه تقریبی آن مطلع شوید و در صورت امکان خود اقدام به رفع مشکل مورد نظر نمائید .

تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس / تعمیرات صفحه نمایش نوت بوک ایسوس

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس / تعمیرات کارت گرافیک نوت بوک ایسوس

تعمیرات کی برد لپ تاپ ایسوس / تعمیرات کی برد نوت بوک ایسوس

تعمیرات هارد لپ تاپ ایسوس / تعمیرات هارد نوت بوک ایسوس

تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ ایسوس / تعمیرات قاب شکسته نوت بوک ایسوس

تعمیرات بلندگو لپ تاپ ایسوس / تعمیرات بلندگو نوت بوک ایسوس

تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ ایسوس / تعمیرات صفحه لمسی نوت بوک ایسوس

ارتقاء لپ تاپ ایسوس / ارتقاء نوت بوک ایسوس

تعمیرات درایو لپ تاپ ایسوس / تعمیرات درایو نوت بوک ایسوس

انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ ایسوس (رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی)

تعمیر لپ‌تاپ ایسوس، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ ایسوس (VGA)

تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ ایسوس

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )

رفع مشکلات  مدار SOUND  و مدار LAN

رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK

رفع مشکلات  مدار POWERING

رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU

رفع  مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ‌تاپ ایسوس

نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ ایسوس و تعویض آنها در صورت لزوم

به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ایسوس

گشایش قفل لپ تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ‌تاپ ایسوس،  به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …

Asus Hard Disk Repair
Asus labtop Repair
Asus Laptop
Asus Laptop Drive Repair
Asus Laptop Frame Repair
Asus Laptop Hinge Repair
Asus Laptop Repair
Asus Notebook
Asus Notebook Frame Repair
Asus Notebook Hinge Repair
Asus Notebook Repair
تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسوس
تعمیر شارژر لپ تاپ ایسوس
تعمیر صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیر صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسوس
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس
تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس
تعمیر قاب نوت بوک ایسوس
تعمیر لب تاپ Asus
تعمیر لب تاپ ایسوس
تعمیر لبتاپ Asus
تعمیر لبتاپ ایسوس
تعمیر لولای شکسته لپ تاپ ایسوس
تعمیر لولای شکسته نوت بوک ایسوس
تعمیر لپ تاپ Asus
تعمیر لپ تاپ ایسوس
تعمیر لپتاپ Asus
تعمیر لپتاپ ایسوس
تعمیر مانیتور Asus
تعمیر مانیتور LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیر مانیتور LED لپ تاپ ایسوس
تعمیر مانیتور ایسوس
تعمیر مانیتور لپ تاپ ایسوس
تعمیر نوت بوک Asus
تعمیر نوت بوک ایسوس
تعمیر هارددیسک ایسوس
تعمیر کارت گرافیک ایسوس
تعمیرات صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیرات صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسوس
تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس
تعمیرات لب تاپ Asus
تعمیرات لب تاپ ایسوس
تعمیرات لبتاپ Asus
تعمیرات لبتاپ ایسوس
تعمیرات لپ تاپ Asus
تعمیرات لپ تاپ ایسوس
تعمیرات لپتاپ Asus
تعمیرات لپتاپ ایسوس
تعمیرات مانیتور LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیرات مانیتور LED لپ تاپ ایسوس
تعمیرات مانیتور لپ تاپ ایسوس
تعمیرات نوت بوک Asus
تعمیرات نوت بوک ایسوس
تعمیرات هارددیسک ایسوس
تعمیرات کارت گرافیک ایسوس
لپ تاپ Asus
نمایندگی Asus
نمایندگی ایسوس
نمایندگی ایسوس سرویس
نمایندگی تعمیرات Asus
نمایندگی تعمیرات ایسوس
نمایندگی تعمیرات لپ تاپ Asus
نمایندگی رسمی Asus
نمایندگی رسمی ایسوس
نمایندگی رسمی لپ تاپ Asus
نمایندگی رسمی لپ تاپ ایسوس
نمایندگی رسمی محصولات Asus
نمایندگی رسمی محصولات ایسوس
نمایندگی لپ تاپ Asus
نمایندگی لپ تاپ ایسوس
‌ لپ تاپ ایسوس
‌ نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس
‌ نمایندگی خدمات پس از فروش لپ تاپ Asus
‌ نمایندگی خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسوس
مطالب مرتبط