66760314 - خیابان انقلاب،بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه
تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

 

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ ایسوس توانایی تعمیر انواع لپ تاپ ایسوس را دارا می باشد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های ایسوس در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسوس لپ تاپ 118 با استفاده از زبده ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ ایسوس و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ Asus در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی کتبی و رسمی صورت می پذیرد. در حال حاضر لپ تاپ‌های ایسوس به دلیل ویژگی‌های بی نظیری که دارند از قبیل ساختار، قیمت و کیفیت مناسب، با استقبال زیادی از سوی کاربران ایرانی روبرو شده‌اند؛ ازین رو، مراکز غیرمجاز بسیاری از این فرصت استفاده کرده و با ارائه خدمات غیرتخصصی و نامناسب، بازار خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسوس را در دست گرفته‌اند. حضور مهندسین باتجربه و زبده و استفاده از قطعات اورجینال در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ ایسوس خود را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز گردند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ 118 به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می‌نماید.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس
تعمیرات-لپ-تاپ-تعمیر-لپ-تاپ

قطعات اورجینال لپ تاپ ایسوس

تعمیرات تخصصی لپ تاپ تعمیر لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ تعمیر سخت افزار لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ

تعمیر سخت افزاری لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ تعمیر laptop

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس ASUS:

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ ایسوس در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس 118 به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال صورت می پذیرد. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصص، افزایش بهره وری سیستم ، افزایش سرعت سیستم و … لپ تاپ های ایسوس از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکز لپ تاپ 118 صورت می پذیرد.

تعمیر لپ تاپ 118 با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ های شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ با استفاده از قطعات اورجینال برای برندهای مختلف صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ 118 توانایی تعمیر انواع ایرادات و انواع مشکلات انواع برندهای لپ تاپ را دارا می باشد.

فروش لپ تاپ و قطعات تعمیرات لپ و اورجینال ایسوس در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با بهترین قیمت و ضمانت شرکتهای معبر واردکننده قطعات لپ تاپ ایسوس صورت می پذیرد. کلیه قطعات مصرفی برای تعمیر لپ تاپ های ASUS در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 اورجینال بوده و دارای ضمانت می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ 118 همواره در ارایه قیمت های رقابتی بریا محصولا ایسوس به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس تعمیر لپ تاپ asus
تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ تعمیر laptop

روند تعمیر لپ تاپ ASUS در لپ تاپ 118

دریافت لپ تاپ و ارایه رسید

ابتدا لپ تاپ تعمیری مشتری دریافت و رسید آن به مشتری ارایه می شود. همچنین شما می توانید از طریق پیک موتوری و یا پست دستگاه خود را برای تعمیر بفرستید. در این صورت در زمان تحویل دسگاه به اپراتورهای شرکت با شما تماس گرفته می شود.

بازبینی دستگاه و اعلام هزینه ( رایگان )

پس از دریافت لپتاپ، مشکل آن بررسی شده و ایراد آن بهمراه هزینه تعمیر به مشتری اعلام میگردد. در صورت موافقت مشتری دستگاه وی تعمیر می شود و در صورت عدم تعمیر یا تمایل مشتری به تعمیر هیچ هزینه ای بابت عیب یابی از وی در یافت نمیگردد.

اعلام تعمیر و ارایه دستگاه به مشتری

پس از مشخص شدن وضعیت تعمیری دستگاه تعمیر یا عدم تعمیر آن به مشتری اعلام می شود و مشتری می تواند برای دریافت لپ تاپ به مرکز تعمیر لپ تاپ 118 مراجعه نماید. همچنین امکارن ارسال دستگاه از طریق پست یا پیک برای مشتریان مقدور می باشد. هزینه ی تعمیر دستگاه پس از تعمیر لپ تاپ از مشتری دریافت میگردد و پیش از تعمیر لپ تاپ نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری نمی باشد.

تعمیرات ایسوس در لپ تاپ 118، روند مشخصی را طی می کند. عامل اساسی و مهم در این روند، نظم ، دقت و سرعت در تعمیرات می باشد. این عوامل موجب استقبال کاربران از این مرکز گشته است. در این قسمت به ذکر مراحل تعمیرات از آغاز تحویل محصول و عیب یابی اولیه  تا زمان تعمیر دستگاه و تحویل آن به مشتری می پردازیم.

دراین مرحله کارشناس تعمیرات، اقداماتی که جهت تعمیر درنظر دارد با صاحب دستگاه درمیان می گذارد تا در صورت تأیید و رضایت مشتری، روند تعمیر آغاز گردد.

در صورت نیاز به تعویض قطعات با مشتری تماس گرفته خواهد شد تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت.

مشاوره حضوری با صاحب دستگاه در مورد اختلالات ایجاد شده و چگونگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

پرسیدن پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه از سوی کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسوس از صاحب دستگاه پرسیده می‌شود.

پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، عیوب و اشکالات دستگاه توسط کارشناس تعمیر تشخیص داده شده و با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود.

پس از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسطِ مهندس ارشد، با صاحب لپ تاپ، جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد. با حضور صاحب دستگاه، لپ تاپ ایسوس در محل تست می گردد تا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، نیازمند تجهیزاتی است که متناسب با عملکرد و قطعات این محصول باشد. از همین رو مدیریت نمایندگی ایسوس، تجهیزات مورد نیاز کادر فنی را از پیشرفته ترین ابزارآلات فراهم کرده است. همچنین با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، تجهیزات جدید جایگزین تجهیزات قدیمی خواهند شد. لازم به ذکر است، آرشیوی کامل از قطعات در این مرکز فراهم گشته است. وجود این آرشیو ضمن سرعت‌بخشی به ارائه ی خدمات، باعث ارتقاء سطح کیفی تعمیرات گشته است. با وجود این آرشیو نیازی به جستجوهای کسالت‌بار در سطح شهر جهت یافت قطعه سالم و ادامه تعمیرات نیست زیرا در صورت معیوب بودن یک قطعه، کارشناس تعمیر، می‌تواند قطعه مورد نیاز خویش را از آرشیو موجود در مرکز تهیه نماید.

تمامی لپ تاپ های مشتریان به محض ورود تست و ایراد یابی شده و در صورت قابل تعمیر بودن به صورت اورژانسی ، در حضور مشتری تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده میشود و اگر تشخیص داده شود لپ تاپ شما دارای ایرادات پیچیده و زمان بر میباشد رسید رسمی و معتبر صادر میگردد و تحویل داده میشود.

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به مشتریان خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت  تحویل داده میشود. ( به استثناء لپ تاپ هایی که قطعاتشان در شرکت موجود نباشد )

همچنین تعمیرات لپ تاپ در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی 3 ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات نوت بوک لپ تاپ 118 دارد.

با توجه به حضور گسترده و تقاضای بالای لپ‌تاپ‌های ایسوس، نیاز به تعمیرات این محصولات نیز افزایش یافته است. زیرا وقوع رویدادهایی نظیر شکستگیِ صفحات، اختلال به سبب نوسانات برق، شکستگی لولاها و … در حین کار با این تجهیزات پیش‌بینی ناپذیر و غالباً غیرقابل پیشگیری است. پیش از آشنایی با حوزه‌ی فعالیت تعمیرات ایسوس، نگاهی کوتاه به تاریخچه‌ی کمپانی ایسوس خواهیم داشت.

کمپانی بزرگ ایسوس یک شرکت تایوانی موفق در زمینه تولیدات کامپیوتری و الکترونیکی است. شرکت ایسوس مانند دیگر رقبای خود در تلاش است تا علاوه بر تکنولوژی‌های پیشین، فنآوری‌های نوینی را ابداع و در کالاهای خود به کار گیرد. همین امر سبب شده تا شرکت ایسوس یکی از پیشروترین شرکت‌های الکترونیکی در باب بهره‌مندی از فن‌آوری‌های روز دنیا باشد و همواره کالاهای جدیدی را به بازار عرضه کند.

شرکت ایسوس علاوه بر موفقیت در زمینه تولید محصولات، در زمینه توزیع گسترده و مناسب تولیدات نیز در سطح جهانی بسیار موفق عمل کرده است. همین امر سبب شده تا محصولات ایسوس به راحتی در دسترس متقاضیان خود قرار بگیرند.

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) لپ تاپ
رفع مشکلات مدار SOUND لپ تاپ و رفع مشکلات مدار LAN لپ تاپ
رفع مشکلات مدار RTC لپ تاپ و رفع مشکلات مدار CLOCK لپ تاپ
رفع مشکلات مدار POWERING لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ رفع مشکلات مدار PWM لپ تاپ
رفع مشکلات مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ
رفع مشکلات مدار باک شارژر لپ تاپ
تعمیر گرافیگ ، چیپ شمالی و جنوبی لپ تاپ و همچنین جریان کشی لپ تاپ
تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ ( مکانیکی و الکترونیکی ) سیلندر ، برد و . . .
رفع بدسکتور لپ تاپ
بازیابی اطلاعات لپ تاپ
تست سلامت انواع هارد دیسک لپ تاپ
تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ ( رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی )
تعمیرات باتری انواع لپ تاپ ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )

باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی
انواع بایوس لپ تاپ
تعمیر و تعویض انواع مودم لپ تاپ (Modem )
تعمیرات گرافیگ لپ تاپ و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ (VGA)
ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED انواع لپ تاپ
تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ تاپ ( آداپتور لپ تاپ )
تعمیر وایرلس لپ تاپ ( wifi)
تعمیر بلوتوث انواع لپ تاپ ( bt )
تست کامل قطعات الکترونیکی لپ تاپ و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )
تست کامل هارد لپ تاپ از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ ها
تست کامل LCD و LED لپ تاپ جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ،ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف ولتاژ و …
تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی لپ تاپ جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات .
بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منابع تغذیه و کابلهای اتصال لپ تاپ
کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره لپ تاپ
روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک لپ تاپ
تخلیه ی گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ
تعمیر تاچ پد لپ تاپ

مرکز لپ تاپ 118 یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد کارشناسان مرکز لپ تاپ 118 با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند . در اکثر موارد این مشکل ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت ، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ می باشد . کارشناسان ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

تعمیرات لپ تاپ بر اثر آسیب قطعات الکترونیکی مادربرد و یا سوختن آنها : قطعات الکترونیکی استفاده شده در مادربرد و سایر بخش های لپ تاپ دارای توان مشخص و تعیین شده ای هستند که عمدتا در مواردی با آسیب هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ ، دچار خسارات و آسیب های جزئی و یا کلی می شوند. کارشناسان مرکز با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ را انجام می دهند.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ No-Power : منظور از No-Power همان روشن نشدن لپ تاپ است که کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ 118 با بررسی کلیه علائم اظهار شده توسط مشتری و سپس با توجه به نوع دستگاه و شناخت عمده خرابی های لپ تاپ مورد نظر به بررسی و کارشناسی لپ تاپ پرداخته و با کنترل ولتاژ مدار مطابق شماتیک مادربرد لپ تاپ مربوطه ، کلیه مسیر ورودی برق لپ تاپ را چک کرده تا به بخش آسیب دیده برسند. این پروسه از تعمیرات لپ تاپ ممکن است زمان بیشتری را طلب کند و پس از رسیدن به بخش معیوب و آسیب دیده لپ تاپ کارشناسان با تهیه و تعمیر قطعات الکترونیکی مربوطه ، تعمیرات لپ تاپ شما را به نحو احسن انجام خواهند داد.

برخی خدمات تخصصی تعمیرات لپتاپ ایسوس

انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ ایسوس (رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی)

تعمیر لپ‌تاپ ایسوس، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ ایسوس (VGA)

تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ ایسوس

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )

رفع مشکلات  مدار SOUND  و مدار LAN

رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK

رفع مشکلات  مدار POWERING

رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU

رفع  مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ‌تاپ ایسوس

نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ ایسوس و تعویض آنها در صورت لزوم

به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ایسوس

گشایش قفل لپ تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ‌تاپ ایسوس،  به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …

سایر خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس

گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال

بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…

روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک

گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل لپ‌تاپ ایسوس در بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب در بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ ایسوس

خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED  انواع لپ‌تاپ ایسوس

ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ ایسوس  (مکانیکی و الکترونیکی)

بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک درواحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ‌تاپ ایسوس (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و… )

تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ ایسوس

برچسب های تعمیرات لپ تاپ ایسوس

Asus Hard Disk Repair
Asus labtop Repair
Asus Laptop
Asus Laptop Drive Repair
Asus Laptop Frame Repair
Asus Laptop Hinge Repair
Asus Laptop Repair
Asus Notebook
Asus Notebook Frame Repair
Asus Notebook Hinge Repair
Asus Notebook Repair
تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسوس
تعمیر شارژر لپ تاپ ایسوس
تعمیر صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیر صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسوس
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس
تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس
تعمیر قاب نوت بوک ایسوس
تعمیر لب تاپ Asus
تعمیر لب تاپ ایسوس
تعمیر لبتاپ Asus
تعمیر لبتاپ ایسوس
تعمیر لولای شکسته لپ تاپ ایسوس
تعمیر لولای شکسته نوت بوک ایسوس
تعمیر لپ تاپ Asus
تعمیر لپ تاپ ایسوس
تعمیر لپتاپ Asus
تعمیر لپتاپ ایسوس
تعمیر مانیتور Asus
تعمیر مانیتور LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیر مانیتور LED لپ تاپ ایسوس
تعمیر مانیتور ایسوس
تعمیر مانیتور لپ تاپ ایسوس
تعمیر نوت بوک Asus
تعمیر نوت بوک ایسوس
تعمیر هارددیسک ایسوس
تعمیر کارت گرافیک ایسوس
تعمیرات صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیرات صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسوس
تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس
تعمیرات لب تاپ Asus
تعمیرات لب تاپ ایسوس
تعمیرات لبتاپ Asus
تعمیرات لبتاپ ایسوس
تعمیرات لپ تاپ Asus
تعمیرات لپ تاپ ایسوس
تعمیرات لپتاپ Asus
تعمیرات لپتاپ ایسوس
تعمیرات مانیتور LCD لپ تاپ ایسوس
تعمیرات مانیتور LED لپ تاپ ایسوس
تعمیرات مانیتور لپ تاپ ایسوس
تعمیرات نوت بوک Asus
تعمیرات نوت بوک ایسوس
تعمیرات هارددیسک ایسوس
تعمیرات کارت گرافیک ایسوس
لپ تاپ Asus
نمایندگی Asus
نمایندگی ایسوس
نمایندگی ایسوس سرویس
نمایندگی تعمیرات Asus
نمایندگی تعمیرات ایسوس
نمایندگی تعمیرات لپ تاپ Asus
نمایندگی رسمی Asus
نمایندگی رسمی ایسوس
نمایندگی رسمی لپ تاپ Asus
نمایندگی رسمی لپ تاپ ایسوس
نمایندگی رسمی محصولات Asus
نمایندگی رسمی محصولات ایسوس
نمایندگی لپ تاپ Asus
نمایندگی لپ تاپ ایسوس
‌ لپ تاپ ایسوس
‌ نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس
‌ نمایندگی خدمات پس از فروش لپ تاپ Asus
‌ نمایندگی خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسوس
مطالب مرتبط

تعمیرات لپ تاپ ایسوس تعمیر asus
تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس تعمیرات لپ تاپ ایسوس
تعمیرگاه لپ تاپ ایسوس تعمیر لپ تاپ asus
تعمیرات لپ تاپ ASUS

واحد تعمیرات لپ‌تاپ ایسوس سال‌هاست که فعالیت خود را به منظور ارائه‌ی خدمات پس از فروش محصولات کمپانی بزرگ ایسوس آغاز کرده است. این مرکز قادر به تعمیر و بازیابی تمامی لپ‌تاپ‌های ایسوسی است که به هر دلیل دچار افت عملکرد یا خرابی شده‌اند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ‌ تاپ ایسوس بروزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده است تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد.

در واحد تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تمامی قطعات و محصولات با گارانتی اورجینال بوده و با مناسب‌ترین قیمت ارائه میگردد. بعلاوه به شما این اطمینان داده می‌شود که کلیه محصولات عرضه شده در مرکز تعمیرات لپ‌تاپ ایسوس مثل ال‌سی‌دی، سوکت شارژ، قاب و … با درجه کیفی عالی و اورجینال ‌باشد. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس از فروش و مصرف کالاهای تقلبی و کارکرده در حین عملیات تعمیر خودداری کرده که این امر تضمین‌کننده‌ی کیفیت لپ تاپ شما پس از تعمیر خواهد بود.

درباره شرکت ایسوس

شرکت ایسوس با نام تجاری ASUS به عنوان یک شرکت چند ملیتی تایوانی در زمینه ی فروش سخت افزار های کامپیوتری فعالیت داشته که دفتر اصلیی آن در تایپه تایوان قرار دارد. این شرکت محصولاتی نظیر سیستم های رو میزی، لپ تاپ، نوت بوک، تلفن همراه، تجهیزات شبکه، مانیتور، پروژکتور، برد اصلی، کارت های گرافیکی، فضای ذخیره سازی اپتیکی، محصولات چند رسانه ای، تجهیزات جانبی، سرور ها، ایستگاه های کاری و تبلت ها را ایجاد میکند.

این شرکت  لقب چهارمین شرکت بزرگ تولید کننده ی سیستم های کامپیوتری را در سال 2015 میلادی به خود اختصاص داد. این شرکت  بین ده شرکت برتر در زمینه ی IT در آسیا مطرح بوده و رتبه ی اول را در زمینه ی فروشش سخت افزار های کامپیوتری به خود اختصاص داده است

اکثرا این شرکت را با نام تجاری ASUS میشناسند. به نقل از خود شرکت، ایسوس نام خود را از کلمه ی Pegasus به معنای اسب بالدار  در افسانه ی یونان گرفته است. تنها چهار حرف آخر این اصطلاح بکار گرفته شد.

تاریخچه

شرکت ایسوس در 1989 میلادی  توسط تی تانگ، تد هسو، ویان هسین  راه اندازی شد. همه ی این افراد قبلا در شرکت ایسر به عنوان مهندس سخت افزار فعالیت داشتند. در این زمان، تایوان سهم قابل ملاحظه ای در حوزه ی شرکت کنندگان سخت افزار های کامپیوتری دارد. شرمت اینتل، پردازنده های خود را برای شرکت هایی نظیر IBM (( در وهله ی اول) تأمین کرده و شرکت های تایوانی باید تقریبا 6 ماه  پس از ارسال نمونه محصولات خود برایی IBMمنتظر بمانند. به نقل از منابع خبری، ایسوس  یک نمونه برد اصلی را با استفاده از یک پردازنده ی اینتل 486 ایجاد نمود ولی در اصل هیچ دسترسی  فیزیکی ای به این پردازنده نداشت. زمانی که ایسوس از اینتل خواست تا یک نمونه پردازنده را برای تست در اختیار این شرکت قرار دهد،  خود اینتل در کار با این برد اصلی به مشکل برخورد. ایسوس این مشکل را برطرف نمود و مشخص شد که برد های اصلی ایسوس بدون نیاز به تغییرات میتوانند به درستی کار کنند. از آن زمان به بعد، ایسوس اقدام به دریافت نمونه های مهندسی اینتل میکند.

در سپتامبر 2005 میلادی، شرکت ایسوس اولین کارت توسعه گر PhysX را معرفی کرد. در دسامبر 2005 میلادی، ایسوس وارد بازار تلویزیون های LCD گردید و اولین مدل خود با نام TLW32001 را ارائه نمود. در ژانویه ی 20066 میلادی، این شرکت اعلام کرد که قصد توسعه ی لامبورگینی های سری VX را دارد.

در نهم مارس 2006 میلادی، ایسوس خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان  مدل های Origami مایکروسافت معرفی نمود. در آگوست 2006 میلادی ایسوس به صورت مشترک با شرکت گیگابایت شروع به فعالیت مشترکک نمود. در سپتامبر 2007 میلادی ایسوس از فناوری بلوری پشتیبانی نمود و درایو های رایتر BD-ROM/DVD را عرضهه نمود.

درژانویه ی 2008 میلادی،  به سه شرکت مستقل تقسیم شود: ایسوس، با تمرکز بر کامپیوتر ها و تجهیزات الکترونیکی، Pegatron با تمرکز بر روی تولید برد های اصلی و مؤلفه های آن و unihan با تمرکز بر روی تولیدد محصولات غیر کامپیوتری.

در دسامبر 2008 میلادی، شرکت open handset اعلام کرد که شرکت ایسوس به یکی از 14 عضو جدید سازمان وی مبدل شده است. این اعضاء به توسعه ی دستگاه های اندرویدی میپردازند و نقش قابل ملاحظه ای بر رویی توسعه ی کد های متن با اندروید داشته اند.

در زوئن 2010 میلادی، شرکت ایسوس اقدام به فروش شرکت pegatron نمود. در اکتبر 2010 میلادی، این شرکت و شرکت Garmin به صورت مشترک بر روی اسمارت فون ها کار کردند و البته بعد شرکت Garmin تصمیم گرفت تا ازز ایسوس جدا شده و به صورت مستقل در این زمینه فعالیت نمود. ین دو شرکت یک اسمارت فون با برند Garmin-ASUS را روانه ی بازار نمودند.

در دسامبر 2010 میلادی، ایسوس اقدام به رونمایی از باریک ترین نوت بوک دنیا با نام ASUS U36 نمود که در آن از پردازنده  های 3 و 55 هسته ای اینتل استفاده شده بود.

در ژانویه ی 2013 میلادی، شرکت ایسوس به دلیل کاهش فروش سیستم های کامپیوتری خود، خط تولید این محصولات را متوقف کرد و  بیشتر به سمت تبلت ها و اولترابوک ها روی آورد.

از سال 2009 میلادی، شرکت ایسوس بیشتر محصولات خود را در کشور های تایوان، مکزیک و جمهوری چک ایجاد میکند. پارک علم و فناوری این شرکت که در شهر سوژو مستقر میباشد، مساحتی بالغ بر 540 هزار متر مربع دارد.

محصولات

محصولاتی که این شرکت تولید میکند عبارتند از: محصولات هیبریدی 2 در 1، لپ تاپ ها، تبلت ها، کامپیوتر های دسکتاپ، تلفن های همراه، دستیار دیجیتال شخصی، سرور ها، مانیتور، برد اصلی، کارت گرافیکی، کارت صدا، درایو های اپتیکی، تجهیزات شبکه ای، کیس های کامپیوتری، مؤلفه های کامپیوتری و سیستم های خنک سازی کامپیوتری.

 

 

برخی خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل‌های اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • تعویض انواع چیپ، رفع مشکلات مدار صدا و مدار LAN، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK
 • رفع مشکلات مدار POWERING، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ سی‌پی‌یو
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
 • تعمیرات لپ‌تاپ در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ
 • بررسی کامل و تعمیر مادربرد لپ‌تاپ ایسوس
  تعمیر مادربرد لپ‌تاپ
  تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوستعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و ..
  تعمیرات تخصصی انواع شارژر و آداپتور لپ تاپ
  تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ‌تاپ
  نصب نرم‌افزارهای متناسب با دستگاه لپ تاپ
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED انواع لپ تاپ
  ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ (مکانیکی و الکترونیکی) …
  تعمیر و بازیابی سیلندر، برد، رفع بدسکتور، بازیابی لطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
  تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ
  نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ
  تعمیرات لپ‌تاپ در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ
  تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ (Modem)
  تعویض انواع چیپ، رفع مشکلات مدار صدا و مدار LAN، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK
  رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ سی‌پی‌یو،
  رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
  و تعمیر، بازسازی و ترمیم بسیاری عیوب دیگر در واحد تعمیرات ایسوس.
  بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها (مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستورها / فت‌ها و … )
  به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ و نیز گشایش قفل لپ تاپ ایسوس یا به اصطلاح برداشتن پسورد
  بررسی همه جانبه‌ی LCD و LED به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و …
  گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در کلیه برندهای لپ تاپ ایسوس
  تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ی لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ
  بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ‌ها (نوت‌بوک‌ها)
  تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ
  بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل‌های اتصال
  کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
  روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
  گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ
  انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ ایسوس

تعمیرات انواع موس لمسی TOUCH PAD لپ تاپ ASUS
تعویض انواع موس لمسی TOUCH PAD لپ تاپ ASUS
تعمیرات انواع فن سی پی یو CPU FAN لپ تاپ ASUS
تعویض انواع فن سی پی یو CPU FAN لپ تاپ ASUS
تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ ASUS
تعمیرات انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ ASUS
مشکلات مربوط به پاور و عیب یابی و تعمیر آنها
تعمیرات جک پاور لپ تاپ ASUS
تعمیر مادربرد
تعویض مادربرد

رفع مشکل کار نکردن Tuchpad لپ تاپ ایسوس
رفع مشکل آب خوردگی لپ تاپ ایسوس
رفع مشکلاتی که کیبورد در اثر ورود چای یا مایعات دیگر پیدا می کند
تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور – فت – ماسفت – کریستال و… )
عیب یابی انواع IO – SOUTH BRIDGE -NORTH BRIDGE – CPU SOCKET
تعمیرات برد الکترونیکی هارددیسک
رفع نواقص ناشی از شکستگی انواع لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ/ نمایندگی تعمیرات Laptop

نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ / نمایندگی رسمی تعمیرات Laptop

نمایندگی اصلی تعمیرات لپ تاپ / نمایندگی اصلی تعمیرات Laptop

نمایندگی تعمیر لپ تاپ / نمایندگی تعمیر Laptop

نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ / نمایندگی تعمیرات تخصصی Laptop ایسوس

نمایندگی تعمیر تخصصی لپ تاپ/ نمایندگی تعمیر تخصصی Laptop ایسوس
تعویض کیبرد و تاچ لپ تاپ ASUS
تعویض LCD شکسته لپ تاپ ASUS
رفع مشکل بوت نشدن لپ تاپ ایسوس
تعمیر کاور LCD لپ تاپ ایسوس

رفع مشکلاتی نظیر : به هم خوردگی رنگ تاریک شدن تصویر خطوط رنگی روی تصویر
عیب یابی انواع لپ تاپ هایی که روشن نمیشوند
عیب یابی انواع لپ تاپ ایسوس هایی که روشن میشوند ولی تصویر ندارند.
عیب یابی انواع لپ تاپ هایی که روشن میشوند اما بعد از جند ثانیه خاموش میشوند.
عیب یابی انواع لپ تاپ ایسوس هایی که شارژ نمی کنند.
عیب یابی انواع لپ تاپ هایی که هنگ میکنند.
عیب یابی انواع لپ تاپ ایسوس هایی که ریست میشوند.
عیب یابی صفحه کلید لپ تاپ
تعمیرات انواع کارت شبکه بی سیم WIFI لپ تاپ ایسوس

تعویض انواع کارت شبکه بی سیم WIFI لپ تاپ ایسوس

تعمیرات انواع وب کم WEBCAM لپ تاپ ایسوس

تعویض انواع وب کم WEBCAM لپ تاپ ایسوس

تعمیرات انواع آداپتور CHARGER لپ تاپ ایسوس
عیب یابی انواع لپ تاپ هایی که ریست میشوند.
عیب یابی انواع لپ تاپ هایی که روشن میشوند ولی تصویر ندارند و بوق میزنند .

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ ایسوس

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ

نصب و راه اندازی انواع ویندوز XP – VISTA – ۷-۸ لپ تاپ ایسوس

نصب و راه اندازی انواع درایور لپ تاپ

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

عیب یابی انواع لپ تاپ هایی که روشن میشوند ولی تصویر ندارند و بوق میزنند .

 

نمایندگی خدمات پس از فروش لپ تاپ / نمایندگی خدمات پس از فروش Laptop

نمایندگی رسمی فروش لپ تاپ/ نمایندگی رسمی فروش Laptop ایسوس

نمایندگی اصلی فروش لپ تاپ / نمایندگی اصلی فروش Laptop ایسوس

فروش لپ تاپ با گارانتی اصلی / فروش Laptop با گارانتی اصلی

 

خدمات تخصصی تعمیرات لپتاپ ایسوس :

تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوس ( مادربورد نوت بوک ایسوس ) به صورت فوق تخصصی و ۱۰۰% تضمینی

تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ ایسوس ( مکانیکی و الکترونیکی ) ، سیلندر ، برد ، رفع بدسکتور ، بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک

تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ ایسوس ( رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی )

تعمیرات باتری لپ تاپ ایسوس ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیرات برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )

باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ ایسوس یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ایسوس ( نوت بوک ایسوس (

تعمیرات مودم لپ تاپ ایسوس و تعویض انواع مودم لپ تاپ ایسوس ( Modem )

تعمیرات گرافیک لپ تاپ ایسوس و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ ایسوس ( VGA )

ارائه خدمات تخصصی تعمیرات LCD لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات LED لپ تاپ ایسوس و تعویض LCD و LED لپ تاپ ایسوس ( نوت بوک ایسوس )

تعمیرات شارژر لپ تاپ ایسوس ( آداپتور لپ تاپ ایسوس )

تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسوس و تعویض کیبورد انواع لپ تاپ ایسوس ( نوت بوک ایسوس )

تعمیرات وایرلس لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات بلوتوث لپ تاپ ایسوس و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسوس ( WIFI , BT )

تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ ایسوس ، تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ ایسوس و همچنین تعویض قاب و لولای شکسته انواع لپ تاپ ایسوس

نصب ویندوز ایسوس ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) ، رفع مشکلات مدار SOUND و مدار LAN ، رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK ، رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU ، رفع مشکلات مدار باک شارژر ، گرافیگ ، چیپ شمالی و جنوبی و همچنین جریان کشی

سرویس کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ ایسوس که عبارت است از :

تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … (
تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ های ایسوس ( نوت بوک های ایسوس (
تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان لپ تاپ های ایسوس ( نوت بوک های ایسوس (
بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربورد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینک ( خنک کننده سی پی یو ) پردازنده و کارت گرافیک
تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ ایسوس
انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای لپ تاپ
انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در لپ تاپ ایسوس
شما می توانید از طریق مشاوره آنلاین و یا تماس با بخش فنی از مشکل دستگاه خود و هزینه تقریبی آن مطلع شوید و در صورت امکان خود اقدام به رفع مشکل مورد نظر نمائید .

تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس / تعمیرات صفحه نمایش نوت بوک ایسوس

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس / تعمیرات کارت گرافیک نوت بوک ایسوس

تعمیرات کی برد لپ تاپ ایسوس / تعمیرات کی برد نوت بوک ایسوس

تعمیرات هارد لپ تاپ ایسوس / تعمیرات هارد نوت بوک ایسوس

تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ ایسوس / تعمیرات قاب شکسته نوت بوک ایسوس

تعمیرات بلندگو لپ تاپ ایسوس / تعمیرات بلندگو نوت بوک ایسوس

تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ ایسوس / تعمیرات صفحه لمسی نوت بوک ایسوس

ارتقاء لپ تاپ ایسوس / ارتقاء نوت بوک ایسوس

تعمیرات درایو لپ تاپ ایسوس / تعمیرات درایو نوت بوک ایسوس

 

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

به هر دلیلی با ما تماس بگیرید خوشحال خواهیم شد.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس