66760314 - خیابان انقلاب،بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه
تعمیر لپ تاپ ایسر تعمیرات لپ تاپ acer

تعمیر لپ تاپ ایسر

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ ACER و فروش قطعات لپ تاپ ایسر (قاب- صفحه نمایش- باطری – شارژر –کیبورد- هارد –تاچ پد- رم – و …) و خدمات پس از فروش یکی از باتجربه ترین مراکز تعمیر و پخش کننده قطعات اورجینال لپ تاپ ایسر میباشد . این مرکز با بهره گیری از مهندسین لپ تاپ(سخت افزاری و نرم افزاری) و مجرب همواره در امر تعمیرات لپ تاپ ایسر پیشگام بوده و جهت جلب رضایت مشتریان برای تعمیرات لپ تاپ ACERانجام گرفته و قطعات فروخته شده را با گارانتی عرضه می نماید.شرکت تعمیرات لپ تاپ 118 آماده همکاری با کلیه نهادها، ارگانها، سازمانها و مراکز اداری، صنعتی، بازرگانی، خدماتی و کلیه هموطنان گرامی می باشد.

 

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر
تعمیرات-لپ-تاپ-تعمیر-لپ-تاپ

فروش قطعات لپ تاپ Acer

تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ

فروش لپ تاپ Acer

تعمیر لپ تاپ تعمیر سخت افزار لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ تعمیرات نرم افزار لپ تاپ تعمیر laptop

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسر

قطعات مصرفی برای تعمیرات لپ تاپ ایسر تماما اورجینال و تنها در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با بهترین قیمت و ضمانت صورت می گیرد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 اورجینال لپ تاپ ایسر بوده و دارای ضمانت می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ 118 همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ Acer در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال و به روز صورت می پذیرد. ترمیم بوت، نصب ویندوز رسمی، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصصی، افزایش بهره وری سیستم، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکز لپ تاپ 118 صورت می پذیرد.

تعمیر لپ تاپ 118 با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ های شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ118 با استفاده از قطعات اورجینال برای لپ تاپ های ایسر صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. تعمیر لپ تاپ 118 توانایی تعمیر انواع ایرادات، انواع مشکلات و ارتقاء سخت افزاری انواع مدل های لپ تاپ acer را دارا می باشد.

تعمیر لپ تاپ ایسر تعمیرات لپ تاپ acer

تعمیر لپ تاپ ایسر (Acer):

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ 118 با سالها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ ایسر قادر به تعمیر انواع لپ تاپ Acer است. کلیه ی مشکلات لپ تاپ های Acer در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسر مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 با استفاده از باتجربه ترین تعمیرکاران و قطعات اورجینال لپ تاپ ایسر و آخرین تجهیزات تعمیرات لپ تاپ Acer در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی  رسمی و کتبی انجام می پذیرد. با توجه به اسمارت بودن لپ تاپ های Acer و ساختار پیچیده آن‌ ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین زبده، باتجربه و متخصص است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، مانع از آسیب‌ رسانی به دیگر بخش‌ های دستگاه گردند و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ 118 به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی رسمی ارائه می‌گردد.

تعمیر لپ تاپ تعمیرات لپ تاپ تعمیر laptop

روند تعمیر لپ تاپ ایسر در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118

دریافت لپ تاپ و ارایه رسید

ابتدا لپ تاپ ایسر تعمیری مشتری دریافت و رسید آن به مشتری ارائه می شود. شما می توانید از طریق پیک و یا پست دستگاه خود را برای تعمیر بفرستید. در این صورت در زمان تحویل دستگاه به اپراتورهای شرکت با شما تماس گرفته می شود. و رسید رسمی ارائه می شود

بازبینی دستگاه و اعلام هزینه ( رایگان )

پس از دریافت لپ تاپ ایسر، مشکل آن بررسی شده و ایراد آن بهمراه هزینه تعمیر به مشتری اعلام میگردد. در صورت موافقت مشتری دستگاه وی تعمیر می شود و در صورت عدم تعمیر یا تمایل مشتری به تعمیر هیچ هزینه ای بابت عیب یابی از وی در یافت نمیگردد.

اعلام تعمیر و ارایه دستگاه به مشتری

پس از مشخص شدن وضعیت دستگاه، تعمیر یا عدم تعمیر آن به مشتری اعلام می شود و مشتری می تواند برای دریافت لپ تاپ Acer خود به مرکز تعمیر لپ تاپ 118 مراجعه نماید. همچنین امکان ارسال دستگاه از طریق پست یا پیک برای مشتریان مقدور می باشد. هزینه ی تعمیر دستگاه پس از تعمیر لپ تاپ از مشتری دریافت میگردد و پیش از تعمیر لپ تاپ نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری نمی باشد.

خدمات اصلی بخش تعمیرات لپ تاپ ACER در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118:

تمامی لپ تاپ های ACER مشتریان به محض ورود تست و عیب یابی شده و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا و در حضور مشتری تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و اگر تشخیص داده شود لپ تاپ شما دارای ایرادات پیچیده و زمان بر میباشد رسید رسمی و معتبر صادر میگردد و تحویل داده میشود. و دستگاه شما در سریعترین زمان انجام می گیرد

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ ایسر خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت  تحویل داده میشود.(به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی 3 ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ 118 دارد.

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ ACER
رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ ACER
رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ ACER
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ ACER
رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ ایسر ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ ACER، فیش تغذیه و … )
تعویض انواع چیپ ( Southbridge, Northbridge , VGA ) لپ تاپ ایسر
باز کردن قفل انواع لپ تاپ ایسر یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ACER
رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ ایسر، رابط اتصال صفحه کلید ایسر، ریختن مایعات بر روی کیبورد)

تعمیرات لپ تاپ بر اثر آسیب قطعات الکترونیکی مادربرد و یا سوختن آنها : قطعات الکترونیکی استفاده شده در مادربرد و سایر بخش های لپ تاپ دارای توان مشخص و تعیین شده ای هستند که عمدتا در مواردی با آسیب هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ ، دچار خسارات و آسیب های جزئی و یا کلی می شوند. مهندسین مرکز با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ ACER شما را انجام می دهند.

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد کارشناسان مرکز لپ تاپ 118 با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند . در اکثر موارد این مشکل ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت ، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ می باشد . مهندسین ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

مشکلات مربوط به فن و خنک سازی سیستم: اگر احساس می کنید لپ تاپ ایسر شما داغ است و بدون هیچ پیغامی خاموش می شود ممکن است مشکلی در فن و قطعات مربوط به آن پدید آمده باشد. گاهی اوقات ممکن است بتوانید از طریق دریچه ی مشبک زیر لپ تاپ، فن را مشاهده نمایید، اگر فن نمی چرخد احتمالا معیوب بوده و برای جلوگیری از اتفاقات بعدی دستگاه را تعمیر کنید

مرکز لپ تاپ 118 یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ ACER و تعمیر قاب لپ تاپ ACER و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

تعمیر لپ تاپ ایسر تعمیرات لپ تاپ acer
تعمیر لپ تاپ ایسر acer
درباره لپ تاپ ایسر

شرکت ایسر، یک شرکت چند ملیتی است که مرکز آن در تایوان واقع شده و فعالیت آن تولید کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ و نوت بوک، PDA، سِروِر، دستگاه‌های ذخیره اطلاعات (Storage Device)، صفحه نمایش و لوازم جانبی کامپیوتر می باشد. همچنین ایسر سرویس‌های تجارت الکترونیک را به طیف وسیعی از کاربران نظیر بازرگانان، مراکز آموزشی و کاربران خانگی عرضه می‌کند. دفتر مرکزی گروه ایسر در تایوان واقع است. کامپیوتر ایسر سابقه زیادی در نوآوری مستمر دارد و این نوآوری باعث رونق هر چه بیشتر ایسر شده است. این شرکت در سال 1976 توسط «استان شی» (Stan Shih) و همسرش تاسیس شد. شی در ابتدای امر متوجه شد که چالش اصلی پیش روی شرکت، نام کشور تایوان است؛ بنابراین محصولات شرکت را در مرتبه‌ای بالاتر نسبت به سایر محصولات تایوانی از نظر جایگاه قرار داد. مثلا در بدو ورود به بازار ژاپن، محصولات شرکتش را با همان قیمت محصولات ژاپنی به بازار عرضه کرد تا این ذهنیت که قیمت پایین‌تر محصولات این شرکت ناشی از کیفیت پایین آن است، از بین ببرد.

این سیگنال مهمی بود که ایسر از خود نشان داد، چراکه محصولات با برند ایسر را از سایر محصولات متمایز می‌کرد. بنابراین این شرکت توانست ذهنیت موجود در مورد برندهای بسیاری از کشورهای آسیایی را که معمولا برندهایی پایین‌تر از استاندارد تصور می‌شدند، تغییر داده و با ایجاد یک تصویر ذهنی دقیق از یک برند قوی، روی محصولاتش عبارت «ساخت تایوان» را ذکر کند.

کامپیوتر ایسر پس از آن مبالغ هنگفتی صرف تحقیقات و توسعه نمود تا به نوعی از تکنولوژی و شرکت‌های ژاپنی تبعیت کرده باشد. شی باور داشت که باید برای ارزش‌آفرینی روی طراحی، محصولات پیشرو و محصولات حساس و استراتژیک صنعت تمرکز کرد. شرکت ACER توانست لپ تاپ ایسر را به عنوان یکی از لوازم خانگی ضروری در منازل جا انداخته و بدین وسیله رسالت سازمانی خود را انجام دهد.

برخی خدمات تعمیرات لپ تاپ 118

قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ ایسر

تعمیر مادربرد لپ تاپ های Acer حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند.

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد با هماهنگی های لازم انجام میشود.

تعویض مادربرد لپ تاپ های ایسر فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعمیر لولای لپ تاپ و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ در هر مدل

خدمات کامل تعمیر لپ تاپ ایسر در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118

خدمات اصلی بخش تعمیرات لپ تاپ ACER در مرکز تعمیرات لپ تاپ 118:

تمامی لپ تاپ های ACER مشتریان به محض ورود تست و عیب یابی شده و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا و در حضور مشتری تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و اگر تشخیص داده شود لپ تاپ شما دارای ایرادات پیچیده و زمان بر میباشد رسید رسمی و معتبر صادر میگردد و تحویل داده میشود. و دستگاه شما در سریعترین زمان انجام می گیرد

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ ایسر خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت  تحویل داده میشود.(به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی 3 ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ 118 دارد.

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ ACER
رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ ACER
رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ ACER
رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ ACER
رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ ایسر ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ ACER، فیش تغذیه و … )
تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) لپ تاپ ایسر
باز کردن قفل (Bios) انواع لپ تاپ ایسر یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ACER
رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ ایسر، رابط اتصال صفحه کلید ایسر، ریختن مایعات بر روی کیبورد

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد کارشناسان مرکز لپ تاپ 118 با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند . در اکثر موارد این مشکل ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت ، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ می باشد . مهندسین ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

تعمیرات لپ تاپ بر اثر آسیب قطعات الکترونیکی مادربرد و یا سوختن آنها : قطعات الکترونیکی استفاده شده در مادربرد و سایر بخش های لپ تاپ دارای توان مشخص و تعیین شده ای هستند که عمدتا در مواردی با آسیب هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ ، دچار خسارات و آسیب های جزئی و یا کلی می شوند. مهندسین مرکز با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ ACER شما را انجام می دهند.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ No-Power : منظور از No-Power همان روشن نشدن لپ تاپ است که مهندسین مرکز تعمیر لپ تاپ 118 با بررسی کلیه علائم اظهار شده توسط کاربر  لپ تاپ ACER و سپس با توجه به نوع دستگاه و شناخت عمده خرابی های لپ تاپ مورد نظر به بررسی و مهندسین تعمیرات لپ تاپ ACER پرداخته و با کنترل ولتاژ مدار مطابق شماتیک مادربرد لپ تاپ مربوطه ، کلیه مسیر ورودی برق لپ تاپ را چک کرده تا به بخش آسیب دیده برسند. این پروسه از تعمیرات لپ تاپ ممکن است زمان بیشتری را طلب کند و پس از رسیدن به بخش معیوب و آسیب دیده لپ تاپ مهندسین با تهیه و تعمیر قطعات الکترونیکی مربوطه ، تعمیرات لپ تاپ شما را به نحو احسن انجام خواهند داد.

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ ACER

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ ایسر

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ

تعویض مادربرد لپ تاپ ایسر

تعویض LED شکسته لپ تاپ ACER

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ ACER

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ ایسر

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ ایسر

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ ایسر

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ ACER

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

برچسب های تعمیرات لپ تاپ ACER

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیرات تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیرگاه تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیرگاه تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیر اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیر اسپیکر نوت بوک ایسر / تعمیرات اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیرات اسپیکر نوت بوک ایسر / تعویض اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعویض اسپیکر نوت بوک ایسر / تعمیر تخصصی اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیر تخصصی اسپیکر Laptop ایسر
Acer labtop Repair
Acer Laptop
Acer Laptop Drive Repair
Acer Laptop Frame Repair
Acer Laptop Hinge Repair
Acer Laptop Repair
Acer Notebook
Acer Notebook Frame Repair
Acer Notebook Hinge Repair
Acer Notebook Repair
تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسر
تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر
تعمیر صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسر
تعمیر صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسر
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسر
تعمیر قاب لپ تاپ ایسر
تعمیر قاب نوت بوک ایسر
تعمیر لب تاپ Acer
تعمیر لب تاپ ایسر
تعمیر لبتاپ Acer
تعمیر لبتاپ ایسر
تعمیر لپ تاپ Acer

تعمیر لولای شکسته نوت بوک ایسر
تعمیر مانیتور LCD لپ تاپ ایسر
تعمیر مانیتور LED لپ تاپ ایسر
تعمیر مانیتور لپ تاپ ایسر
تعمیر نوت بوک Acer

تعمیر سخت افزاری لپ تاپ ایسر  /  تعمیر سخت افزاری نوت بوک ایسر / تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسر / تعمیرات سخت افزاری نوت بوک ایسر / تعمیر لپ تاپ ایسر / تعمیر نوت بوک ایسر / تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات نوت بوک ایسر
تعمیر لپ تاپ ایسر
تعمیر لپتاپ Acer
تعمیر لپتاپ ایسر
تعمیر لولای شکسته لپ تاپ ایسر
تعمیر نوت بوک ایسر
تعمیر هارددیسک ایسر
تعمیرات صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسر
تعمیرات صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسر
تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسر
تعمیرات لب تاپ Acer
تعمیرات لب تاپ ایسر
تعمیرات لبتاپ Acer
تعمیرات لبتاپ ایسر
تعمیرات لپ تاپ Acer
تعمیرات لپ تاپ ایسر
تعمیرات لپتاپ Acer
تعمیرات لپتاپ ایسر
تعمیرات مانیتور LCD لپ تاپ ایسر
تعمیرات مانیتور LED لپ تاپ ایسر
تعمیرات مانیتور لپ تاپ ایسر
تعمیرات نوت بوک Acer
تعمیرات نوت بوک ایسر
تعمیرات هارددیسک ایسر

سایر تعمیرات لپ تاپ ایسر در مرکز تععمیرات تخصصی لپ تاپ 118

تعویض انواع  TOUCH PAD  لپ تاپ ACER

تعویض انواع CPU FAN  لپ تاپ ایسر

تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ

تعویض مادربرد لپ تاپ ایسر

تعویض LED شکسته لپ تاپ ACER

تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور  – ماسفت – کریستال و… )

تعویض انواع وب کم لپ تاپ ACER

تعمیرات انواع  CHARGER لپ تاپ ایسر

پروگرام کردن انواع بایوس لپ تاپ ایسر

ارتقا انواع سی پی یو CPU UPGRADE لپ تاپ ایسر

ارتقا انوع رم RAM UPGRADE لپ تاپ ACER

عیب یابی عدم نصب ویندوز – هنگ کردن – تصویر ندادن NOT BOOT

نمایندگی رسمی فروش لپ تاپ ایسر / نمایندگی رسمی فروش  Laptop ACER

نمایندگی اصلی فروش لپ تاپ ایسر / نمایندگی اصلی فروش  Laptop ACER

نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ  ایسر / نمایندگی تعمیرات تخصصی Laptop ACER

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر / نمایندگی تعمیر Laptop ACER

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر / نمایندگی تعمیرات Laptop ACER

فروش لپ تاپ ایسر با گارانتی اصلی / فروشLaptop ACER  با گارانتی اصلی

نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ ایسر / نمایندگی رسمی تعمیرات Laptop ACER

نمایندگی اصلی تعمیرات لپ تاپ ایسر / نمایندگی اصلی تعمیرات Laptop ACER

نمایندگی تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر/ نمایندگی تعمیر تخصصی Laptop ACER

نمایندگی خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسر / نمایندگی خدمات پس از فروش  Laptop ACER

 

 

تعمیر لپ تاپ ACER

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر را از ما بخواهید!

تعمیرات لپ تاپ ایسر