62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

فرآیند تعمیرات لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیرات لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر ، فروش قطعات لپ تاپ ایسر

مشاوره کارشناسان

کارشناسان مجموعه با راهنمایی و مشاوره ابتدایی، راهکارها و پیشنهادات لازم را جهت برطرف نمودن ایراد لپ تاپ ایسر ارائه می دهند در غیر این صورت لپ تاپ ایسر جهت بررسی به تعمیرگاه تحویل و ارسال گردیده تا فرآیند پذیرش دستگاه طی گردد.

تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیرات لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر ، فروش قطعات لپ تاپ ایسر

بررسی و اعلام هزینه

در این مرحله لپ تاپ بصورت رایگان مورد بررسی قرار می گیرد و با یافتن ایراد و مشکل، هزینه تعمیرات لپ تاپ ایسر به مشتری اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، لپ تاپ ایسر وارد فرآیند تعمیرات گردد در غیر این صورت لپ تاپ به مشتری بازگردانده می شود.

تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیرات لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر ، فروش قطعات لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ ایسر، سعی در تعمیر قطعات دستگاه می نمایند و در صورتی که قطعه دچار ایرادی غیر قابل تعمیر شده باشد مجبور به تعویض آن نموده که قطعه تعویضی نیز از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیرات لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر ، فروش قطعات لپ تاپ ایسر

تحویل لپ تاپ به مشتری

پس از اینکه تعمیرات لپ تاپ ایسر به پایان رسید در این مرحله دستگاه مورد تست و بررسی مجدد قرار می گیرد تا عاری از هرگونه نقص و عیب باشد پس از این پروسه با مشتری تماس گرفته تا جهت دریافت لپ تاپ و گارانتی کتبی تعمیرات لپ تاپ ایسر به مجموعه مراجعت نماید.

چرا کاربران به خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر ما اعتماد دارند؟

شرکت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ۱۱۸ با سال ها تجربه در امور تعمیرات لپ تاپ ACER و فروش قطعات لپ تاپ ایسر (قاب، صفحه نمایش، باطری، شارژر، کیبورد، هارد، تاچ پد، رم) و خدمات پس از فروش یکی از باتجربه ترین مراکز تعمیر و پخش کننده قطعات اورجینال لپ تاپ ایسر می باشد. این مرکز با بهره گیری از مهندسین سخت افزار و نرم افزار لپ تاپ و با تجربه همواره در امر تعمیرات لپ تاپ ایسر پیشگام بوده و جهت جلب رضایت مشتریان برای تعمیرات لپ تاپ ایسر انجام گرفته و قطعات فروخته شده را با گارانتی عرضه می نماید. مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ آماده همکاری با کلیه نهادها، ارگانها، سازمانها و مراکز اداری، صنعتی، بازرگانی، خدماتی و کلیه هموطنان گرامی می باشد.

مجموعه تعمیرات لپ تاپ همواره در تلاش است تا بالاترین و با کیفیت ترین خدمات را به کاربران خود ارائه نماید. رعایت اصل امانتداری و تعهد به هنگام انجام کار تعمیرات از ویژگی های برجسته این مرکز می باشد که همواره مورد تاکید مدیریت بوده است. این مرکز با بکارگیری تجهیزات بروز و مناسب تعمیرات لپ تاپ ایسر در عیب یابی و برطرف نمودن این ایرادات بسیار دقیق بوده و این مورد را لازمه یک تعمیرات تخصصی لپ تاپ می داند.

خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیرات لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر ، فروش قطعات لپ تاپ ایسر

تعمیرات سخت افزار لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و مهندسان با تجربه، مرکزی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ ایسر می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز با استفاده از قطعات اصلی ایسر صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپ ها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می شود. این مجموعه توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری لپ تاپ ایسر را دارا می باشد.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسر ، تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی نرم افزار لپ تاپ ایسر ، ویروس کشی لپ تاپ ایسر

تعمیرات نرم افزار لپ تاپ ایسر

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ ایسر در تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به صورت تخصصی و به کمک سیستم عامل ها و نرم افزارهای اصلی انجام می شود. ترمیم بوت، افزایش بهره وری سیستم، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصص، افزایش سرعت سیستم و … از جمله خدمات تخصصی نرم افزاری ارائه شده در مرکز لپ تاپ ۱۱۸ می باشد.

تعمیر لپ تاپ ایسر ، تعمیرات لپ تاپ ایسر ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسر ، فروش قطعات لپ تاپ ایسر

فروش قطعات لپ تاپ ایسر

فروش قطعات اصلی تعمیرات لپ تاپ ایسر در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بهترین قیمت و گارانتی ارائه می گردد. کلیه قطعات بکارگیری شده در مجموعه تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اصلی بوده و دارای ضمانت می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

این مجموعه دارای تجربه فراوان در امر تعمیر لپ تاپ ایسر می باشد. کلیه مشکلات لپ تاپ های Acer در واحد تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسر توسط مجرب ترین تعمیرکاران و بکارگیری قطعات اصلی لپ تاپ ایسر در اسرع وقت و با کمترین هزینه به همراه گارانتی رسمی و کتبی انجام می پذیرد. با توجه به اسمارت بودن لپ تاپ های Acer و ساختار پیچیده آن‌ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ ها نیازمند حضور مهندسین زبده، باتجربه و متخصص است تا در حین تعمیر قطعات معیوب، مانع از آسیب‌ رسانی به دیگر بخش‌ های دستگاه گردند و عملکرد دستگاه را به همان کیفیت اولیه بازگردانند. مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به سبب اطمینان از عملکرد مهندسین تعمیر خود تمامی تعمیرات در این مرکز را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز به بهترین کیفیت و گارانتی رسمی ارائه می‌گردد.

شرکت ایسر، یک شرکت چند ملیتی است که مرکز آن در تایوان واقع شده و فعالیت آن تولید کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ و نوت بوک، PDA، سِروِر، دستگاه‌های ذخیره اطلاعات (Storage Device)، صفحه نمایش و لوازم جانبی کامپیوتر می باشد. همچنین ایسر سرویس‌های تجارت الکترونیک را به طیف وسیعی از کاربران نظیر بازرگانان، مراکز آموزشی و کاربران خانگی عرضه می‌کند. دفتر مرکزی گروه ایسر در تایوان واقع است. کامپیوتر ایسر سابقه زیادی در نوآوری مستمر دارد و این نوآوری باعث رونق هر چه بیشتر ایسر شده است. این شرکت در سال ۱۹۷۶ توسط «استان شی» (Stan Shih) و همسرش تاسیس شد. شی در ابتدای امر متوجه شد که چالش اصلی پیش روی شرکت، نام کشور تایوان است؛ بنابراین محصولات شرکت را در مرتبه‌ای بالاتر نسبت به سایر محصولات تایوانی از نظر جایگاه قرار داد. مثلا در بدو ورود به بازار ژاپن، محصولات شرکتش را با همان قیمت محصولات ژاپنی به بازار عرضه کرد تا این ذهنیت که قیمت پایین‌تر محصولات این شرکت ناشی از کیفیت پایین آن است، از بین ببرد.

این سیگنال مهمی بود که ایسر از خود نشان داد، چراکه محصولات با برند ایسر را از سایر محصولات متمایز می‌کرد. بنابراین این شرکت توانست ذهنیت موجود در مورد برندهای بسیاری از کشورهای آسیایی را که معمولا برندهایی پایین‌تر از استاندارد تصور می‌شدند، تغییر داده و با ایجاد یک تصویر ذهنی دقیق از یک برند قوی، روی محصولاتش عبارت «ساخت تایوان» را ذکر کند.

کامپیوتر ایسر پس از آن مبالغ هنگفتی صرف تحقیقات و توسعه نمود تا به نوعی از تکنولوژی و شرکت‌های ژاپنی تبعیت کرده باشد. شی باور داشت که باید برای ارزش‌آفرینی روی طراحی، محصولات پیشرو و محصولات حساس و استراتژیک صنعت تمرکز کرد. شرکت ACER توانست لپ تاپ ایسر را به عنوان یکی از لوازم خانگی ضروری در منازل جا انداخته و بدین وسیله رسالت سازمانی خود را انجام دهد.

تمامی لپ تاپ های ACER مشتریان به محض ورود تست و عیب یابی شده و در صورت قابل تعمیر بودن سریعا و در حضور مشتری تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می شود و اگر تشخیص داده شود لپ تاپ شما دارای ایرادات پیچیده و زمان بر میباشد رسید رسمی و معتبر صادر میگردد و تحویل داده میشود. و دستگاه شما در سریعترین زمان انجام می گیرد.

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری که این مرکز به کاربران لپ تاپ ایسر خود ارائه میدهد به صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل ۱ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت  تحویل داده میشود. (به جز مواردی که با مشتریان هماهنگ می شود)

همچنین تعمیرات لپ تاپ در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی ۳ ماهه میباشد که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات  لپ تاپ ۱۱۸ دارد.

رفع مشکلات مدار Sound و مدار LAN لپ تاپ ACER

رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK لپ تاپ ACER

رفع مشکلات مدار Powering لپ تاپ ACER

رفع مشکلات مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ ACER

رفع مشکلات صفحه نمایش(LED, InverterBoard, CCFL, Screen Brackert، لولا های صفحه نمایش) تعمیرات باتری انواع لپ تاپ ایسر ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه، پدیده اثر حافظه، افت ولتاژ، شارژ مختص لپ تاپ ACER، فیش تغذیه و … )

تعویض انواع چیپ (Southbridge ,Northbridge ,VGA) لپ تاپ ایسر

باز کردن قفل انواع لپ تاپ ایسر یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ACER

رفع مشکلات صفحه کلید (تعویض انوای صفحه کلید لپ تاپ ایسر، رابط اتصال صفحه کلید ایسر، ریختن مایعات بر روی کیبورد)

تعمیرات لپ تاپ بر اثر آسیب قطعات الکترونیکی مادربرد و یا سوختن آنها : قطعات الکترونیکی استفاده شده در مادربرد و سایر بخش های لپ تاپ دارای توان مشخص و تعیین شده ای هستند که عمدتا در مواردی با آسیب هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ ، دچار خسارات و آسیب های جزئی و یا کلی می شوند. مهندسین مرکز با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ ACER شما را انجام می دهند.

تعمیرات لپ تاپ با مشکل No-Boot : منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد کارشناسان مرکز لپ تاپ ۱۱۸ با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند . در اکثر موارد این مشکل ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ می باشد . مهندسین ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

مشکلات مربوط به فن و خنک سازی سیستم: اگر احساس می کنید لپ تاپ ایسر شما داغ است و بدون هیچ پیغامی خاموش می شود ممکن است مشکلی در فن و قطعات مربوط به آن پدید آمده باشد. گاهی اوقات ممکن است بتوانید از طریق دریچه ی مشبک زیر لپ تاپ، فن را مشاهده نمایید، اگر فن نمی چرخد احتمالا معیوب بوده و برای جلوگیری از اتفاقات بعدی دستگاه را تعمیر کنید

مرکز لپ تاپ ۱۱۸ یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ و تعمیر قاب لپ تاپ است این مرکز با بیش از سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه تعمیر لولای لپ تاپ ACER و تعمیر قاب لپ تاپ ACER و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می نماید.

قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ ایسر

تعمیر مادربرد لپ تاپ های Acer حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند.

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد با هماهنگی های لازم انجام میشود.

تعویض مادربرد لپ تاپ های ایسر فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعمیر لولای لپ تاپ و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ در هر مدل

قسمتی از خدماتی که این مرکز به مشتریان خویش ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ ایسر

تعمیر مادربرد لپ تاپ های Acer حتی اگر از نظر تعمیرگاه های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده باشند.

این مرکز بعد از مراحل تست و عیب یابی اگر تشخیص دهد لپ تاپ شما غیر قابل تعمیر میباشد، تعویض مادربرد با هماهنگی های لازم انجام میشود.

تعویض مادربرد لپ تاپ های ایسر فقط داخل این مرکز انجام میشود ، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده.

تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) صد در صد NEW و تحویل در سریع ترین زمان ممکن ( حداکثر۲۴ ساعت )

تعویض و تعمیرات مانیتور لپ تاپ  ( LED – LCD ) ، تعمیرات ال سی دی ( LCD ) ، تعمیر ال ای دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

تعویض و تعمیرات درایو لپ تاپ از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت

تعمیر فن لپ تاپ و یا تعویض فن لپ تاپ در صورت غیر قابل تعمیر بودن

تعمیر لولای لپ تاپ و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ تاپ در هر مدل

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیرات تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیرگاه تخصصی لپ تاپ ایسر / تعمیرگاه تخصصی نوت بوک ایسر / تعمیر اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیر اسپیکر نوت بوک ایسر / تعمیرات اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیرات اسپیکر نوت بوک ایسر / تعویض اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعویض اسپیکر نوت بوک ایسر / تعمیر تخصصی اسپیکر لپ تاپ ایسر / تعمیر تخصصی اسپیکر Laptop ایسر
Acer labtop Repair
Acer Laptop
Acer Laptop Drive Repair
Acer Laptop Frame Repair
Acer Laptop Hinge Repair
Acer Laptop Repair
Acer Notebook
Acer Notebook Frame Repair
Acer Notebook Hinge Repair
Acer Notebook Repair
تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسر
تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر
تعمیر صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسر
تعمیر صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسر
تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسر
تعمیر قاب لپ تاپ ایسر
تعمیر قاب نوت بوک ایسر
تعمیر لب تاپ Acer
تعمیر لب تاپ ایسر
تعمیر لبتاپ Acer
تعمیر لبتاپ ایسر
تعمیر لپ تاپ Acer

تعمیر لولای شکسته نوت بوک ایسر
تعمیر مانیتور LCD لپ تاپ ایسر
تعمیر مانیتور LED لپ تاپ ایسر
تعمیر مانیتور لپ تاپ ایسر
تعمیر نوت بوک Acer

تعمیر سخت افزاری لپ تاپ ایسر  /  تعمیر سخت افزاری نوت بوک ایسر / تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسر / تعمیرات سخت افزاری نوت بوک ایسر / تعمیر لپ تاپ ایسر / تعمیر نوت بوک ایسر / تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات نوت بوک ایسر
تعمیر لپ تاپ ایسر
تعمیر لپتاپ Acer
تعمیر لپتاپ ایسر
تعمیر لولای شکسته لپ تاپ ایسر
تعمیر نوت بوک ایسر
تعمیر هارددیسک ایسر
تعمیرات صفحه نمایش LCD لپ تاپ ایسر
تعمیرات صفحه نمایش LED لپ تاپ ایسر
تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسر
تعمیرات لب تاپ Acer
تعمیرات لب تاپ ایسر
تعمیرات لبتاپ Acer
تعمیرات لبتاپ ایسر
تعمیرات لپ تاپ Acer
تعمیرات لپ تاپ ایسر
تعمیرات لپتاپ Acer
تعمیرات لپتاپ ایسر
تعمیرات مانیتور LCD لپ تاپ ایسر
تعمیرات مانیتور LED لپ تاپ ایسر
تعمیرات مانیتور لپ تاپ ایسر
تعمیرات نوت بوک Acer
تعمیرات نوت بوک ایسر
تعمیرات هارددیسک ایسر