62935 - تلگرام و واتس‌آپ 09014105008 - خیابان انقلاب، بین حافظ و فردوسی جنب نوین چرم، پ 816 واحد 12 و 13
انتخاب صفحه

آنر تلوزیون و لپ تاپ جدید خود را به بازار عرضه کرد.

آنر تلوزیون و لپ تاپ جدید خود را به بازار عرضه کرد.آنر که یکی از شرکت های زیر مجموعه هواوی می باشد در چند ماه اخیر از محصولات خود رونمایی و آن ها را به بازار عرضه کرده است. این شرکت در فروش گوشی های هوشمند با شکست روبه رو شد حال تلاش می کند تا برای جبران بازار خود در خارج از چین با محصولات دیگر مانند تلوزیون، ساعت هوشمند، لپ تاپ و … استفاده کند. یکی از محصولات مهم او با نام تلوزیون honor vision pro و لپ تاپ honor Magicbook pro می باشد.

 تعمیرات تخصصی لپ تاپ Repair lapTop

  • تعمیرات سخت افزار: تعمیر لپ تاپ ۱۱۸ با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تکنسین های با سابقه، محلی مناسب برای تعمیرات لپ تاپ های شما می باشد. تعمیرات سخت افزاری مرکز با استفاده از قطعات اورجینال صورت می پذیرد. همچنین در تعویض چیپها از دستگاه BGA و آخرین متدها استفاده می گردد. توانایی در تعمیر انواع ایرادات سخت افزاری از ویژگی های ما می باشد.
  • تعمیرات نرم افزار: تعمیر نرم افزاری لپ تاپ در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از سیستم عامل ها و نرم افزارهای اورجینال صورت می پذیرد. ترمیم بوت، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزاری های تخصص، افزایش بهره وری سیستم ، افزایش سرعت سیستم و … از جمله فعالیت های تخصصی نرم افزاریست که در مرکز لپ تاپ ۱۱۸ صورت می پذیرد.
  • فروش قطعات ت لپ تاپ: فروش قطعات تعمیرات لپ تاپ اورجینال در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ با بهترین قیمت و ضمانت صورت می پذیرد. کلیه قطعات مصرفی در مرکز تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ اورجینال بوده و دارای ضمانت می باشد. همچنین تعمیرات لپ تاپ ۱۱۸ همواره در ارایه قیمت های رقابتی به مشتریان و همکاران تلاش خود را مبذول می دارد.

پیشاپیش از اینکه مجموعه ی ما را برای تعمیرات لپ تاپ خود انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.